اخبار ویژه

  • شناسه : 13232
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :
واکنش “نجباء” به آتش زدن کنسولگری ایران در بصره
واکنش “نجباء” به آتش زدن کنسولگری ایران در بصره

واکنش “نجباء” به آتش زدن کنسولگری ایران در بصره

گروه جنبش نجباء در مطلبی تاکید کرد: به هیچ عنوان شورشیان در بصره را نباید اقشار مردم عراق دانست، آنان هسته‌های خاموش بعثی – تکفیری هستند که بارها و بارها مقامات جهادی عراق نسبت به عدم برخورد قاطع با آنان از سوی دولت مرکزی هشدار داده‌اند.

خبر روزاین گروه در مطلبی در کانال تلگرامی خود در این ارتباط نوشت: در فتنه بصره فقط کنسولگری ایران به آتش کشیده نشد بلکه مقر جنبش نجباء، حشد شعبی، مقر سازمان بدر، ساختمان منتسب به حزب الدعوه و بسیاری از اماکن سیاسی نظامی عراق تخریب شد و در آتش فتنه انگیزی باقیماندگان بعثی تکفیری سوخت. حتی شماری از افراد در ساختمان‌های فوق مجروح و شهید شدند ولی با اطلاع مقامات امنیتی عراق، دیپلمات‌ها و کارکنان کنسولگری ایران در بصره این ساختمان را پیش از هر تجاوزی ترک کرده بودند.

در ادامه این مطلب آمده است: رزمندگان مقاومت عراقی در حال حاضر با شورشیان درگیر هستند و در تلاشند که مانع از ادامه تلفات شوند. نیروهای امنیتی عراق نیز به محل اعزام شده‌اند. ملت و نهادهای سیاسی، نظامی و جهادی عراق نیز هر یک با صدور بیانیه‌های جداگانه، اعمال شنیع شورشیان را محکوم کردند. مردم معترض به وضعیت عراق نیز ساعت‌ها قبل صف خود را از شورشیان جدا و جنایات آن را به شدت محکوم کردند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*