اخبار ویژه

  • شناسه : 3377
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
  • 632 بازدید
  • ارسال توسط :
واکنش بحث‌برانگیز وزیر خارجه عربستان سعودی به حملات تروریستی تهران
واکنش بحث‌برانگیز وزیر خارجه عربستان سعودی به حملات تروریستی تهران

واکنش بحث‌برانگیز وزیر خارجه عربستان سعودی به حملات تروریستی تهران

به گزارش خبر روز؛ عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان  سعودی نسبت به خبر وقوع حملات تروریستی در تهران واکنشی نشان نداد و گفت سوال بعدی لطفا! همچنین امروز صبح وزیر خارجه عربستان، قبل از حوادث تروریستی تهران نوشت: ایران به خاطر دخالت و حمایت از تروریسم در منطقه باید تنبیه شود.(!) این در حالی است که […]

به گزارش خبر روز؛ عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان  سعودی نسبت به خبر وقوع حملات تروریستی در تهران واکنشی نشان نداد و گفت سوال بعدی لطفا!
همچنین امروز صبح وزیر خارجه عربستان، قبل از حوادث تروریستی تهران نوشت: ایران به خاطر دخالت و حمایت از تروریسم در منطقه باید تنبیه شود.(!)
این در حالی است که محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد عربستان سعودی روز سوم ماه مِه (۱۳ اردیبهشت) در مصاحبه با خبرگزاری الاخباریه، هرگونه تمایل به دوستی با ایران را رد کرده بود و گفته بود:  “اما ما در عربستان منتظر جنگ نمی‌مانیم بلکه به گونه‌ای کار خواهیم کرد که جنگ به داخل ایران کشیده شود.”
گفتنی است پیش از ظهر امروز حدود ۳ الی ۴ مهاجم مسلح وارد ساختمان مجلس شورای اسلامی شده و اقدام به تیراندازی کردند. همچنین صبح امروز فردی مسلح در حرم امام خمینی (ره) با اقدام به تیراندازی چند تن را مجروح و سپس خود را منفجر کرد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*