اخبار ویژه

  • شناسه : 16085
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
  • 832 بازدید
  • ارسال توسط :
واژگونی سواری پیکان در اندیکا یک کشته برجا گذاشت
واژگونی سواری پیکان در اندیکا یک کشته برجا گذاشت

واژگونی سواری پیکان در اندیکا یک کشته برجا گذاشت

به گزارش خبر روز به نقل از ایرنا حادثه واژگونی یکدستگاه سواری پیکان در اندیکا یک کشته و یک مصدوم برجا گذاشت. رئیس فوریت های پزشکی و حوادث جاده ای اندیکا بیان کرد: این حادثه غروب روز دوشنبه گزارش شد که سریعاً یک کد آمبولانس به محل اعزام شد. محمود ورناصری افزود: یکی از سرنشینان این سواری […]

به گزارش خبر روز به نقل از ایرنا حادثه واژگونی یکدستگاه سواری پیکان در اندیکا یک کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.

رئیس فوریت های پزشکی و حوادث جاده ای اندیکا بیان کرد: این حادثه غروب روز دوشنبه گزارش شد که سریعاً یک کد آمبولانس به محل اعزام شد.
محمود ورناصری افزود: یکی از سرنشینان این سواری در دم جان باخت اما مصدوم این حادثه به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان منتقل شد.
رئیس فوریت های پزشکی وحوادث جاده ای اندیکا گفت: بررسی علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در حال انجام است و وضعیت مصدوم اعزامی نیز وخیم گزارش شده است.اندیکا با مرکزیت شهر قلعه خواجه، دارای سه بخش و با جمعیت حدود ۸۰ هزار نفر و مساحت ۲ هزار و ۳۰۰ کیلومتر مربع در شمال شرق خوزستان واقع است.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*