اخبار ویژه

  • شناسه : 15293
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
  • 231 بازدید
  • ارسال توسط :
واریز مرحله دوم هزینه سفر حج ۹۸ از فردا انجام می شود
واریز مرحله دوم هزینه سفر حج ۹۸ از فردا انجام می شود
سازمان حج و زیارت؛

واریز مرحله دوم هزینه سفر حج ۹۸ از فردا انجام می شود

سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: حجاج از فردا (سه شنبه) مرحله دوم هزینه سفر حج تمتع 98 خود را واریز کنند.

به گزارش خبر روز از پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ در اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: طبق اعلام قبلی و تمهیدات اندیشیده شده، هزینه سفر حج ۹۸ در دو مرحله از متقاضیان دریافت می شود که واریز مرحله اول در اسفند ماه سال گذشته انجام گرفته بود و واریز مرحله دوم هزینه سفر نیز از روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت و به مدت ۱۰ روز انجام می پذیرد.
واریز در این مرحله منوط به دریافت تاییدیه پزشکی به سبب داشتن استطاعت جسمی است و متقاضیان باید این مرحله را گذرانده باشند.
در ادامه اطلاعیه آمده است: هزینه سفر در مرحله اول مبلغ ۱۵ میلیون تومان (به علاوه اصل مبلغ ودیعه و سودهای تعلق گرفته به آن) بود که همزمان با ثبت‌نام در کاروان ها دریافت شد.
سازمان حج و زیارت اعلام کرد که متقاضیان باید برای واریز این مرحله به سامانه reserve.haj.ir مراجعه و به صورت الکترویکی و غیر حضوری هزینه را پرداخت نمایند. هزینه در نظر گرفته شده برای واریز مرحله دوم به تناسب گروه قیمتی هر کاروان است که در ابتدای ثبت نام ها، زائران از مبالغ تمام شده هر کاروان آگاهی پیدا کرده بودند.
همچنین سازمان حج و زیارت برای متقاضیانی که در مناطق سیل زده کشور بوده اند نیز تمهیداتی اندیشیده و به جای فرصت ۱۰ روزه برای واریز وجه مرحله دوم، مدت زمان یک ماهه را تعیین کرده است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*