اخبار ویژه

  • شناسه : 32277
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
  • 39 بازدید
  • ارسال توسط :
هوای لرستان گرم تر می شود
هوای لرستان گرم تر می شود

هوای لرستان گرم تر می شود

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از امروز دوباره شاهد روند افزایش دما در استان هستیم و بر اساس پیش بینی ها این افزایش دما بین 2 تا چهار درجه سانتیگراد است.

به گزارش خبر روز از لرستان، به نقل از فارس، زینب اکبری امروز اظهار داشت: از امروز تا اواسط هفته شاهد افزایش پوشش ابر در سراسر استان هستیم.
وی با بیان اینکه این پوشش ابر در بعضی از مناطق استان باعث بارندگی می شود، افزود: این بارش های به شکل خفیف و بیشتر در مناطق کوهستانی رخ می دهد.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان بیان کرد: ابرناکی آسمان استان در فصل تابستان پدیده ای است که طی سال های اخیر با تغییرات جوی که در دنیا رخ داده در مناطق زاگرس نشین به وجود آمده است.
اکبری با اشاره به اینکه از امروز دوباره شاهد روند افزایش دما در استان هستیم، تصریح کرد: بر اساس پیش بینی ها این افزایش دما بین دو تا چهار درجه سانتیگراد است.
وی خاطرنشان کرد: گرمای تیرماه امسال نتوانست به رکورد بیشترین دمای ثبت شده استان در این ماه برسد اما تداوم روزهای گرم نسبت به سال گذشته بیشتر بود.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*