اخبار ویژه

  • شناسه : 4249
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
  • 445 بازدید
  • ارسال توسط :
هوای اهواز امروز به ۵۲ درجه می رسد
هوای اهواز امروز به ۵۲ درجه می رسد

هوای اهواز امروز به ۵۲ درجه می رسد

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان از رسیدن گرمای هوای امروز اهواز به ۵۲ درجه سانتی گراد خبر داد.

به گزارش خبر روز، کوروش بهادری اظهار کرد: هوای گرم در شهرهای مختلف استان خوزستان امروز و تا چند روز آینده تداوم خواهد داشت.

وی افزود: برای نمونه روز گذشته چند شهر استان خوزستان همانند اهواز، شوش و امیدیه دمای هوای ۴۹ و ۵۰ درجه سانتی گراد را تجربه کردند و مردم هوایی بسیار گرم را لمس کردند.

بهادری عنوان کرد: امروز هوای شهرهای مختلف استان خوزستان گرم تر هم می شود و پیش بینی می شود هوای امروز اهواز به ۵۲ درجه سانتی گراد خواهد رسید. 

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان در خصوص هوای سایر شهرهای استان نیز گفت: وضع در سایر شهرهای استان نیز بهتر از اهواز نیست. برای نمونه امروز هوای شهرهای ماهشهر، هندیجان، آبادان، شوش، خرمشهر و شوشتربه ۵۲ درجه سانتی گراد خواهد رسید.

همچنین شرکت توزیع نیروی برق اهواز نیز اعلام کرد: با توجه به اعلام مدیریت بحران استانداری خوزستان درخصوص افزایش دمای هوا در کلانشهر اهواز، توصیه  می شود به منظور پایداری و استمرار خدمات رسانی مطلوب به شهروندان به ویژه در ساعت پیک یا اوج مصرف که از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳ است، از لوازم غیرضروری الکتریکی مانند جاروبرقی، لباسشویی و نظایر آن در این ساعت استفاده نکرده و به کارگیری این وسایل را به ساعت های اولیه صبح یا روزهای تعطیل موکول کنیم.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*