اخبار ویژه

  • شناسه : 3732
  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
  • 520 بازدید
  • ارسال توسط :
همه جزئیات انهدام مجهزترین تیم تروریستی کشور
همه جزئیات انهدام مجهزترین تیم تروریستی کشور

همه جزئیات انهدام مجهزترین تیم تروریستی کشور

خبر روز / یکی از مجهزترین تیم های تروریستی تکفیری، ظهر پنج شنبه در عملیات نیروی زمینی سپاه، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی در جنوب شرق سیستان و بلوچستان منهدم شد؛ بنا بر اطلاعیه روابط عمومی نیروی زمینی سپاه که به همراهی و همکاری شجاعانه رزمندگان نیروی انتظامی و اداره کل وزارت اطلاعات استان سیسستان و […]

خبر روز / یکی از مجهزترین تیم های تروریستی تکفیری، ظهر پنج شنبه در عملیات نیروی زمینی سپاه، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی در جنوب شرق سیستان و بلوچستان منهدم شد؛ بنا بر اطلاعیه روابط عمومی نیروی زمینی سپاه که به همراهی و همکاری شجاعانه رزمندگان نیروی انتظامی و اداره کل وزارت اطلاعات استان سیسستان و بلوچستان اشاره کرده، «در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر حضور یک تیم تروریستی تکفیری در منطقه عمومی قصرقند سیستان و بلوچستان، واحدهایی از قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به منطقه اعزام و با محاصره ارتفاعات قصرقند، از ظهر پنجشنبه با تروریست‌ها درگیر شدند که در این درگیری ها تعدادی از تروریست‌ها کشته و زخمی و تعدادی نیز متواری شدند.»

کشف ۷۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری همراه با ده‌ها هزار فشنگ
به گزارش خبر روز، انهدام یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده با ۶۰۰ کیلوگرم مواد منفجره، کشف و ضبط تعداد ۵ بمب آماده اقدامات انتحاری و بیش از ۷۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری همراه با ده‌ها هزار فشنگ و تعدادی سلاح و مهمات دیگر نشان دهنده حجم تجهیزات این گروهک بود که موجب شد برخی کاربران فضای مجازی، آن را یکی از مجهزترین تیم های تروریستی اخیر عنوان کنند. خبرگزاری میزان نیز این گروهک را «مجهزترین تیم تروریستی به لحاظ مواد انفجاری» توصیف کرد. مهر درباره ماهیت گروهک تروریستی درگیر شده با نیروهای ایران نوشت: «گفته می شود تیم تروریستی گرفتار شده درکمین سپاه از گروهک انصارالفرقان است.» در عین حال توئیتر خبرگزاری فارس و چند منبع غیررسمی دیگر ماهیت این گروهک را متعلق به جیش الظلم عنوان کردند.
تشییع پیکر شهید وزارت اطلاعات در زاهدان
روز چهارشنبه نیز یک تیم تروریستی وابسته به گروهک انصار الفرقان در چابهار توسط وزارت اطلاعات منهدم شد که طی آن یکی از سربازان گمنام امام زمان (عج) به شهادت رسید. به گزارش ایرنا پیکر «حسن عشوری» شهید وزارت اطلاعات روز گذشته در زاهدان تشییع شد. وزیر اطلاعات چهارشنبه در ضیافت افطار با اصحاب رسانه با اشاره به شهادت این نیروی وزارت اطلاعات گفته بود: «وزارت اطلاعات طی سال‌های اخیر بیش از ۱۲۰ مورد عملیات داشته که به دلیل کار حرفه ای و تجربه همکاران وزارت اطلاعات شهید نداشتیم.» روز پنج شنبه تصویری از صندلی خالی این شهید در جلسه امتحان مقطع ارشد حقوق جزای دانشگاه آزاد زاهدان در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود.
انهدام یک تیم تروریستی دیگر در کردستان
به گزارش ایرنا همچنین حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات شامگاه چهارشنبه از انهدام یک تیم تروریستی در کردستان خبر داد؛ وی در عین حال توضیح بیشتری درباره جزئیات این خبر ارائه نکرد. وزیر اطلاعات افزود: عربستان اسپانسر تیم های تروریستی است و اخباری داریم که نفرات زیادی از کشورهای همسایه به مزدوری رفته تا در ایران دست به عملیات انتحاری بزنند. به گفته علوی از ۵ نفر بازداشت شده در عملیات چابهار ۲ نفر تبعه کشور همسایه بودند. وزیر اطلاعات سپس با بیان اینکه خطر بسیار جدی است، با اشاره به موفقیت پی در پی وزارت اطلاعات، گفت: «ناکامی های تروریست ها موجب شد برای برخی شبهه پیش بیاید؛ به طوری که می گفتند وزارت اطلاعات کیس سازی (موضوع سازی) می کند اما آیا کسانی که در کردستان و قم می خواستند انفجار انجام دهند، کیس سازی به شمار می آید، اینها در اوین هستند بیایید با اینها صحبت کنید.» وی با بیان اینکه وزارت اطلاعات کارستان کرده است، گفت: وقتی صدتا گل بزنید می گویند برنده نیست ولی وقتی یک گل بخورید می گویند بازنده است.
.
.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*