اخبار ویژه

  • شناسه : 5719
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
  • 354 بازدید
  • ارسال توسط :
همایش روز جهانی مساجد در مسجد جامع هندیجان برگزار می شود
همایش روز جهانی مساجد در مسجد جامع هندیجان برگزار می شود

همایش روز جهانی مساجد در مسجد جامع هندیجان برگزار می شود

خبر روز/ ناصر حکیمی – کورش مودت فرماندار هندیجان اظهارکرد: یکی ازمحوریت دفاع مقدس مساجد بود که در جنگ ۸ ساله شاهد این بودیم که مساجد نقش مهمی در اعزام نیرو و کمک رسانی به جبهه ها داشتند. وی افزود: با توجه به همایش روز جهانی مساجد در شهرستان مسجد جامع این شهرستان برگزار خواهد […]

خبر روز/ ناصر حکیمی – کورش مودت فرماندار هندیجان اظهارکرد: یکی ازمحوریت دفاع مقدس مساجد بود که در جنگ ۸ ساله شاهد این بودیم که مساجد نقش مهمی در اعزام نیرو و کمک رسانی به جبهه ها داشتند.

وی افزود: با توجه به همایش روز جهانی مساجد در شهرستان مسجد جامع این شهرستان برگزار خواهد شد و از نیروی مقاومت بسیج می خواهیم که ازدستگاه های فرهنگی تجلیل و تقدیرشود.

نماینده عالی دولت در هندیجان درادامه افزود: باتوجه به نزدیک شدن هفته دولت و شهادت دکتر رجایی و باهنر از دستگاهای اجرایی درخواست می شود که درهفته دولت گام بالایی در راستای خدمت رسانی و ارایه خدمات دهی انجام نمایند و دراین ایام درپای کارباشند. افتتاح و بهره برداری پروژه های تکمیلی و ورزشی وگازرسانی و آسفالت و جاده ها و یکسری پروژه ها که نیازبه اعتبارات دارند بیشتربه مردم اطلاع رسانی کنند.

فرماندار هندیجان تصریح کرد: یکی از مهم ترین پروژه های که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت پروژه بخش دیالیز بیمارستان شهدای هندیجان است.

مهندس مودت در ادامه عنوان کرد: با توجه به گرامیداشت هفته دولت از مسولین دستگاه های اجرایی شهرستان می خواهم که با حضور در نمازجمعه و ملاقات عمومی با مردم داشته و از معضلات و مشکلات اهالی بیشتر آشنا شوند و حضور مستقیم شما مدیران باعث دلگرمی مردم خواهد بود.

فرماندارهندیجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطرات شهدای دفاع مقدس ادامه داد: هندیجان دردفاع مقدس بیش  از۱۳۶شهید و جانباز و آزاده تقدیم انقلاب نمود و در این شهرستان ۳ شهید گمنام به خاک سپرده شدند.

ایشان با اشاره به شهیدزین العابدین شعبانی یکی ازشهدای مدافع حرم خاطر نشان کرد: این شهید در هفته گذشته در دفاع ازحرم به شهادت رسید و در عراق به خاک سپرده شود یاد این شهید را باید گرامی بداریم و خاطرات شهدای جنگ ۸ ساله و شهدای مدافع حرم را به نسل جوان بیشترآشناکنیم و از مدیران دستگاه های اجرایی می خواهم که دفاع مقدس و عرصه فرهنگی را برای جوانان و نوجوانان به نمایش گذاشته و از جانبازان ورزمنده گان و آزاده گان ۸ سال دفاع مقدس حمایت کنند.

فرماندار هندیجان خطاب به مدیران شهرستان گفت: شما مدیران و مسولین مدیون خون شهدا و جانبازان هستید و وظیفه دارید که حرمت خانواده شهدا را داشته باشید. 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*