اخبار ویژه

همایشی متفاوت از سالروز اکتشاف نفت و روز مسجدسلیمان
همایشی متفاوت از سالروز اکتشاف نفت و روز مسجدسلیمان

همایشی متفاوت از سالروز اکتشاف نفت و روز مسجدسلیمان

پرویز دیوید خسروی – خبر روز / به همت مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان​ و در اقدامی بی نظیر از جانب نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی ۵ خرداد روز اکتشاف نفت و ۱۰۷ سال تولد آن در مسجدسلیمان گرامی داشته شد. آیین گرامیداشت  ۱۰۷ سال تولد و ظهور طلای سیاه […]

پرویز دیوید خسروی – خبر روز / به همت مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان​ و در اقدامی بی نظیر از جانب نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی ۵ خرداد روز اکتشاف نفت و ۱۰۷ سال تولد آن در مسجدسلیمان گرامی داشته شد.

آیین گرامیداشت  ۱۰۷ سال تولد و ظهور طلای سیاه در مسجدسلیمان که اولین بار در خاورمیانه در این شهرستان اتفاق افتاد با حضور استاندار خوزستان، رئیس و نمایندگان استان خوزستان، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز استان، فرماندار و امام جمعه شهرستان در سالن اجتماعات نفت مسجد سلیمان در حالی برگزار شد که هر کدام از نمایندگان حاضر در این تشکل  مظلومیت و معصومیت مردم را همصدا فریاد زدند.

از بین سخنرانان حصرت حجت الاسلام والمسلمین ناصری نژاد نماینده شادگان و رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان فریاد زنان و طوفنده آنقدر مشکلات و معضلات شهرستان را ملموس و به ریز بازگو کرد و از دولت خواستار رفع آنها شد که مکرراً توسط مردم حاضر در همایش مورد تشویق قرار گرفت.
در ادامه مهندس کرم پور حقیقی نماینده مردم شریف فراشبند و داراب فارس و عضو دیگر کمیسیون انرژی مجلس  که سابقه فرمانداری در این شهرستان را داشته و اشنا به مشکلات شهرستان بود نیز از وضعیت موجود اظهار ناخرسندی کردند.
فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی  از تلاش و همدلی اعضای همسو و همدل کمیسیون در عزم تحقق خواسته های مشروع حوزه های دارای میدان ها و ذخایر نفتی و تصویب سهم ۳ درصد از تولید و فروش نفت و میعانات نفتی برای تامین اعتبارات زیر ساختی مناطق نفت خیز جنوب و حاشیه غربی کشور خبر داد. 
شریعتی استاندار خوزستان، گوروئی فرماندار و حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امینی امام جمعه مسجدسلیمان نیز با ابراز خرسندی از همدلی و حمایت های اعضای کمیسیون انرژی مجلس و حسن توجه و سفر به شهرستان تشکر و قدردانی نمودند. 
بی شک اقدام بسیار ارزنده و تلاش ظاهری عبده وند نماینده مردم این خطه در مجلس شورای اسلامی در دعوت ازهمکاران خود اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بی شک  خروجی و نتایج مثبت و قابل ملاحظه ای را برای اینده مسجدسلیمان  بهمراه خواهد اورد
همایش بزرگداشت ۵ خرداد روز اکتشاف نفت در مسجدسلیمان  امسال با تمام سنوات ماضی از غنا و ویژگی قابل تاملی برخوردار بود که بایستی به روابط عمومی و مدیریت نفت و گاز این شهرستان در چینش و برگزاری آن دست مریزاد گفت زیرا تحسین همگان را بهمراه داشت. 

.

عکس: امیر حیدری

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پرویز دیوید خسروی

دارای سابقه ی بیش از ۴۰ سال روزنامه نگاری، خبرنگار و تحلیلگر مقالات سیاسی و اجتماعی و تحلیلگر اوضاع جهانی است. تنها روزنامه نگار در کشور بوده که از طرف دکتر روحانی ریاست جمهوری یازدهم و دوازدهم بخاطر مقالات سیاسی اش مورد تشویق قرار گرفت.
وی سابقه همکاری با نشریات قبل از انقلاب از جمله مجله ی گل آقا و ... را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*