اخبار ویژه

  • شناسه : 16576
  • 07 جولای 2019 - 20:02
  • 96 بازدید
  • ارسال توسط :
هفته آینده هوا گرم‌تر می‌شود؛ اوضاع جوی مناطق مختلف کشور
هفته آینده هوا گرم‌تر می‌شود؛ اوضاع جوی مناطق مختلف کشور

هفته آینده هوا گرم‌تر می‌شود؛ اوضاع جوی مناطق مختلف کشور

سازمان هواشناسی اعلام کرده امروز دمای هوای اهواز به ۵۰ درجه سانتیگراد می‌رسد و طی هفته آینده نیز افزایش نسبی هوا پیش بینی شده است.

خبر روز / مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز در شمال استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار موقت، گاهی رعد و برق و گاهی وزش باد پیش بینی می شود. همچنین در شرق مازندران و استان گلستان، ابرناکی و بارش پراکنده رخ خواهد داد.
احد وظیفه افزود: فردا دوشنبه در شمال استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، رگبار موقت، گاهی وزش باد رخ خواهد داد.
وی تصریح کرد: همچنین طی سه روز آینده در ارتفاعات شمال هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب شرق فارس در ساعات بعدازظهر رشد ابر و احتمال بارش پراکنده وجود دارد و برای نوار شرقی کشور به خصوص منطقه زابل، تداوم وزش باد شدید در بعضی ساعات گرد و خاک و کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا را شاهد خواهیم بود. در همین مدت در جنوب سمنان، شرق یزد، شمال و شرق اصفهان، قم، جنوب تهران و مرکزی و همچنین در استان خوزستان وزش باد نسبتاً شدید و گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود.
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور تا اواخر هفته در نیمه جنوبی و نیمه شرقی کشور تداوم هوای گرم تابستانی و طی هفته آینده افزایش نسبی هوا پیش بینی شده است.
هوای پایتخت از امروز تا چهارشنبه صاف در بعدازظهر وزش باد و اوایل شب وزش باد شدید پیش بینی شده و بیشترین دمای هوای تهران امروز به ۳۹ درجه سانتیگراد خواهد رسید. همچنین اهواز امروز در گرمترین ساعات دمای ۵۰ درجه را تجربه خواهد کرد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*