اخبار ویژه

  • شناسه : 14857
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :
هر روز، روز شهید و تکریم فرهنگ ایثار و شهادت است.
هر روز، روز شهید و تکریم فرهنگ ایثار و شهادت است.

هر روز، روز شهید و تکریم فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش خبر روز؛ صبح امروز همزمان با ۲۲ اسفند روز برزرگداشت مقام و منزلت شهید مراسم غبار روبی و گلباران گلزار مطهر شهدای چهاربیشه با حضور مسئولان شهرستان، رئیس و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان و خانواده های معظم شهدا برگزار شد. در این مراسم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان […]

به گزارش خبر روز؛ صبح امروز همزمان با ۲۲ اسفند روز برزرگداشت مقام و منزلت شهید مراسم غبار روبی و گلباران گلزار مطهر شهدای چهاربیشه با حضور مسئولان شهرستان، رئیس و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

در این مراسم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار خبر روز با بیان اینکه  ایثار و شهادت به عنوان یک فرهنگ معنوی و متعالی از والاترین ارزش ها است اظهار کرد: بزرگداشت مقام و منزلت  شهید و شهدا منحصر به یک روز و مناسبت خاص نیست بلکه هر روز، روز شهید و تکریم فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی افزود: نهادینه شدن فرهنگ ایثار ، از خود گذشتگی؛ صبر و استقامت در جامعه از اولویت ها و وظایف همه ما است.

علیرضا ویسی شیخ رباط  با اشاره بر اینکه آسایش و امنیت حال حاضر کشور مدیون جانبازی و رشادت های شهداء و ایثار گران است خاطرنشان کرد:  شهدا در دوران ۸ سال دفاع مقدس ایثار و ازخودگذشتگی را به تمام معنا متجلی کردند.

 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان در پایان افزود: ضرورت دارد جهت معرفی شهداء و ایثارگران بعنوان الگوهای راستین برای جوانان و شناساندن زوایای فداکاری و از خود گذشتگی همه جانبه ی آنان به نسل های آینده به خصوص نوجوانان و جوانان تلاش کرد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  نرخ جدید ثبت نام اربعین اعلام شد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*