اخبار ویژه

  • شناسه : 18179
  • ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
  • 204 بازدید
  • ارسال توسط :
هرمزگان نیازمند شعب قضایی تخصصی است
هرمزگان نیازمند شعب قضایی تخصصی است
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:

هرمزگان نیازمند شعب قضایی تخصصی است

بندرعباس - نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت: با توجه به تنوع حوزه‌های مختلف از جمله دریا، تجارت و حمل و نقل در هرمزگان، نیازمند شعب تخصصی در استان هستیم

به گزارش خبر روز، حجت‌الاسلام‌ محمد عبادی زاده عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان هرمزگان که با حضور رئیس قوه قضاییه برگزار شد، اظهار کرد: دستگاه قضا یکی از مهم‌ترین بخش حاکمیت یعنی اقامه عدل قسط را بر عهده دارد.

وی تصریح کرد: استقلال دستگاه قضایی کشور یکی از افتخارات آن است و تا کنون اقتدار لازم را نشان داده است. حجت‌الاسلام‌ عبادی زاده تخصصی شدن امور قضایی را یکی از مهم‌ترین مسائل دانست و تصریح کرد: با توجه به تنوع حوزه‌های مختلف از جمله دریا، تجارت و حمل و نقل در هرمزگان، نیازمند شعب تخصصی در استان هستیم چراکه تا کنون در حوزه حقوق دریا فعالیت‌های کمی صورت گرفته است.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان عنوان کرد: از زمان تصدی آیت‌الله رئیسی مبارزه با فساد در کشور شتاب بیشتری گرفته است که اقدامی بسیار ارزشمند محسوب می‌شود. امام‌جمعه بندرعباس با بیان اینکه از ایجاد نور امید توسط دستگاه قضایی قدردانی می‌کنم، اظهار کرد: مبارزه با فساد درون حاکمیت، امید مردم را تقویت خواهد کرد و باعث خنثی شدن شانتاژ دشمن خواهد شد.

وی ادامه داد: به‌روز شدن پرونده‌ها، جلوگیری از انباشت پرونده‌های قضایی و کاهش زمان دادرسی باعث ایجاد اعتماد در جامعه خواهد شد. حجت‌الاسلام‌عبادی زاده گفت: تغییر قوانین در حوزه قضا باعث ایجاد مشکلاتی در آرای وحدت رویه خواهد شد اما از طرفی نکات مثبتی را به همراه دارد به همین دلیل باید به آن نگاهی ویژه شود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*