اخبار ویژه

  • شناسه : 3986
  • ۰۲ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۲
  • 446 بازدید
  • ارسال توسط :
نکونام: با این شرایط به مربیگری در تیم ملی جوانان علاقه‌ای ندارم
نکونام: با این شرایط به مربیگری در تیم ملی جوانان علاقه‌ای ندارم

نکونام: با این شرایط به مربیگری در تیم ملی جوانان علاقه‌ای ندارم

خبر روز / کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت:از آقایان محصص و معینی تشکر کنم. من با آنها جلسه ای داشتم و صحبت‌هایی انجم دادیم ولی من به مربیگری در تیم ملی جوانان با توجه به شرایطى که هست علاقه ای ندارم. جواد نکونام سرمربی تیم ملی جوانان شد؛ این خبری بود که هفته […]

خبر روز / کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت:از آقایان محصص و معینی تشکر کنم. من با آنها جلسه ای داشتم و صحبت‌هایی انجم دادیم ولی من به مربیگری در تیم ملی جوانان با توجه به شرایطى که هست علاقه ای ندارم.
جواد نکونام سرمربی تیم ملی جوانان شد؛ این خبری بود که هفته گذشته در فوتبال ایران منتشر شد. منابع خبری می‌گفتند در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال، اعضا به این رای داده اند کاپیتان سابق تیم ملی روی نیمکت جوانان به جای امیرحسین پیروانی بنشیند.
نکونام که مدتی سکوت کرده بود در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در واکنش به خبر حضورش روی نیمکت جوانان می گوید: باید از آقایان محصص و معینی تشکر کنم. من با آنها جلسه ای داشتم و صحبت‌هایی انجم دادیم ولی من به مربیگری در تیم ملی جوانان با توجه به شرایطى که هست علاقه ای ندارم.با هر شرایطى و با هرکسى هم کار نمی‌کنم،بهتر است مثل انتخاب‌هاى اخیر که از بهترین انتخاب‌ها بوده دوباره انجام دهند و به موفقیت برسند. دوست دارم کارم را از لیگ برتر شروع کنم. امسال هم دو سه باشگاه با من مذاکره کردند ولی به نتیجه نرسیدیم. قطعاً مربیگرى را از لیگ برتر آغاز می‌کنم و فعلا بیشتر به فکر یادگیرى بیشتر هستم. 
نکونام اضافه می کند:اخیرا با آلکساندر نوری دیدار داشتم که او من را به تمرین تیم وردبرمن دعوت کرد. قطعا به آلمان می روم تا در تمرین این تیم حاضر شوم. در اسپانیا هم سرمربی ام در اوساسونا یعنی سینگاندا به باشگاه اتلتیکو بیلبائو رفته است. با او هم در ارتباط هستم و به تمرین این تیم هم دعوت شده ام. 
کاپیتان سابق تیم ملی در ادامه گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به اینکه با مربیان بزرگی کار کرده است،می گوید: در دوران بازیگری ام با مربیان بزرگی کار کرده ام. در تیم های مختلفی بوده ام و تجربه های بزرگی داشته ام. چیزهای زیاد برای مربیگری یاد گرفته ام و تنها دوست دارم با یادگیری بیشتر کامل و کامل‌تر شوم. حتی بهترین مربیان دنیا هم هر روز مطالعه می کنند و به روز می شوند. کسی که وارد عرصه مربیگری می شود، باید هر روز یک چیز جدید یاد بگیرد. دنیای مربیگری پایان ندارد و شما هر روز باید در تلاش باشید تا علم و دانش بیشتری کسب کنید. من هم دوست دارم هر روز بهتر از دیروز باشم.
وی درباره اینکه خیلی‌ها می‌گویند نکونام تجربه ندارد.گفت:تجربه چطور به دست می آید؟ با کار کردن،با نشستن روى نیمکت و اینگونه مسائل بدست مى آید.با کار کردن کنار مربیان بزرگ که من این افتخار و علاقه را داشتم.اعتقاد من این است که باید به مربیان جوان اعتماد کرد،کارى که در دنیا انجام می‌شود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*