اخبار ویژه

  • شناسه : 17483
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
  • 1849 بازدید
  • ارسال توسط :
نوید شعبانی شهردار مسجدسلیمان، محمد زراسوندی علیپور سرپرست شهرداری و وحید زمانی رئیس شورای اسلامی شهر
نوید شعبانی شهردار مسجدسلیمان، محمد زراسوندی علیپور سرپرست شهرداری و وحید زمانی رئیس شورای اسلامی شهر
از سوی شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان تصویب شد؛

نوید شعبانی شهردار مسجدسلیمان، محمد زراسوندی علیپور سرپرست شهرداری و وحید زمانی رئیس شورای اسلامی شهر

به گزارش خبر روز؛ در جلسه ی فوق العاده ایی که صبح امروز در محل شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان برگزار شد، شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان با ۵ رای موافق توسط اعضای شورای شهر این شهرستان برکنار  گردید. بنا بر گزارش دریافتی، طی رای گیری به عمل آمده وحید زمانی حموله به عنوان رئیس جدید شورای […]

به گزارش خبر روز؛ در جلسه ی فوق العاده ایی که صبح امروز در محل شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان برگزار شد، شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان با ۵ رای موافق توسط اعضای شورای شهر این شهرستان برکنار  گردید.

بنا بر گزارش دریافتی، طی رای گیری به عمل آمده وحید زمانی حموله به عنوان رئیس جدید شورای شهر مسجدسلیمان برای مدت یکسال انتخاب شد.

همچنین در ادامه این جلسه با رای اعضای شورا نوید شعبانی به عنوان شهردار جدید مسجدسلیمان انتخاب و تا تایید شهردار انتخابی محمد زراسوند علیپور به عنوان سرپرست؛ سکان هدایت شهرداری را به عهده می گیرد.

شایان ذکر است محمد زراسوند علیپور از کارکنان رسمی شهرداری و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت دولتی، منتخب ۱۱۰ جوان برگزیده کشور به مناسبت سال امام علی (ع) از طرف سازمان ملی جوانان، مسئول انجمن دوستداران میراث فرهنگی مسجدسلیمان و بیش از ۱۵ سال سابقه اجرایی و مدیریتی شامل رئیس  اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رئیس اداره تعاون، رئیس صندوق مهر امام رضا (ع) شهرستانهای مسجدسلیمان و اندیکا و اولین مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری مسجدسلیمان و مسئولیت معاونت های مختلف شهرداری مسجدسلیمان را در کارنامه خود دارد .

.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*