اخبار ویژه

  • شناسه : 8448
  • ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • 184 بازدید
  • ارسال توسط :
نمایندگان به دیدار روحانی می روند
نمایندگان به دیدار روحانی می روند

نمایندگان به دیدار روحانی می روند

خبر روز/ رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از نشست روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با رئیس‌جمهور خبر داد. عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از نشست روسای کمیسیون‌های تخصصی پارلمان با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: این نشست فردا(دوشنبه ۱۱ دی) در محل نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه این […]

خبر روز/ رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از نشست روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با رئیس‌جمهور خبر داد.

عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از نشست روسای کمیسیون‌های تخصصی پارلمان با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: این نشست فردا(دوشنبه ۱۱ دی) در محل نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نشست پیش از برگزاری اجتماعات مردمی درچند شهر کشورمان برنامه‌ریزی شده بود، ادامه داد: در این جلسه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس مشکلات موجود در کشور از جمله مسائل اقتصادی، معیشتی و آسیب‌های اجتماعی مردم را به رئیس‌جمهور گوشزد خواهند کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: در این نشست راه‌کارهای از سوی روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای برون رفت از مشکلات پیش آمده در کشور به رئیس‌جمهور ارائه خواهد شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  زمین لرزه ای به بزرگی 4،6 ریشتر سرپل ذهاب را لرزاند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*