اخبار ویژه

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس یار دوازدهم باشگاه “آزادگان” شد
نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس یار دوازدهم باشگاه “آزادگان” شد

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس یار دوازدهم باشگاه “آزادگان” شد

مهندس علی عسکر ظاهری عبده وند نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس بنا به دعوت هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آزادگان مسجد سلیمان و به منظور پیگیری و حل مشکلات، در محل این باشگاه حضور یافت

پرویز دیوید خسرویخبر روز / مهندس علی عسکر ظاهری عبده وند نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس بنا به دعوت هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آزادگان مسجد سلیمان و به منظور پیگیری و حل مشکلات، در محل این باشگاه حضور یافت.
حسنخانی عضو هیات مدیره باشگاه اعلام کرد در نشستی بدین منظور تشکیل گردید مقرر شد نظر به  پیگیری های مداوم هیئت مدیره  با توجه به فعالیت باشگاه در سطوح پایه شامل فوتبال نونهالان، نوجوانان و جوانان در لیگ های شهرستان و استانی و همچنین گلف در لیگ برتر کشور، والیبال در سوپرلیگ استان خوزستان، تاسیس مدرسه و آکادمی فوتبال مشکلات و معضلات باشگاه بشرح ذیل  طرح و بررسی گردید:
۱)مقرر و مصوب گردید با حضور آقای مهندس افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان در روز های آتی مقدمات رفع مشکل ساختمان اصلی باشگاه و تکمیل ساختمان مذکور انجام گیرد.
۲) با هماهنگی نماینده محترم با آقای مهندس ناصری مدیر عامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان ۲روز در هفته امکانات ورزشی شرکت نفت در بی بیان در اختیار بانوان ورزشکار باشگاه آزادگان قرار گیرد.
۳)پیشنهادی در خصوص کمک به درآمد زایی باشگاه آزادگان با در اختیار قرار دادن یکی از مجموعه های ورزشی شهرستان که به نماینده محترم ارائه گردید مورد موافقت ایشان قرار گرفت.
۴)پیگیری های لازم جهت در اختیار قرار دادن زمین چمن ورزشگاه بی بیان به مدت سه روز در هفته انجام گرفت.

پرویز دیوید خسروی

دارای سابقه ی بیش از ۴۰ سال روزنامه نگاری، خبرنگار و تحلیلگر مقالات سیاسی و اجتماعی و تحلیلگر اوضاع جهانی است. تنها روزنامه نگار در کشور بوده که از طرف دکتر روحانی ریاست جمهوری یازدهم و دوازدهم بخاطر مقالات سیاسی اش مورد تشویق قرار گرفت.
وی سابقه همکاری با نشریات قبل از انقلاب از جمله مجله ی گل آقا و ... را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*