اخبار ویژه

  • شناسه : 35201
  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۶:۳۴
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست مدیر تعاون های هندیجان با نماینده شهرستان هندیجان، ماهشهر و امیدیه
نشست مدیر تعاون های هندیجان با نماینده شهرستان هندیجان، ماهشهر و امیدیه

نشست مدیر تعاون های هندیجان با نماینده شهرستان هندیجان، ماهشهر و امیدیه

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان ابتدا خانم بریحی رئیس اداره تعاون رفاه اجتماعی شهرستان هندیجان ضمن بررسی مشکلات تعاونی ها گفت: گزارشی از بررسی قانون تعاون در زمینه نظارت بر مشکلات و مسایل وضعیت آبزیان گسترش پرورش میگو قرار دارد. وی افزود: باتوجه به مشکلات تعاونی ها در سطح شهرستان اگر تعاونی […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان ابتدا خانم بریحی رئیس اداره تعاون رفاه اجتماعی شهرستان هندیجان ضمن بررسی مشکلات تعاونی ها گفت: گزارشی از بررسی قانون تعاون در زمینه نظارت بر مشکلات و مسایل وضعیت آبزیان گسترش پرورش میگو قرار دارد.

وی افزود: باتوجه به مشکلات تعاونی ها در سطح شهرستان اگر تعاونی که ۱۰ سال راکد است بخواهد فعال شود فردی که بخواهد تعاونی تشکیل دهد می گویند که چه سودی برای ما دارد که می توان در بخش کشاورزی تولی نتوانست کمکی انجام شود و مشکلی که تعاونی ها دارند برمیگردد به مسولان وبانک ها که به وظیفه خود عمل نمی کنند.

خانم بریحی ادامه داد: در بخش تعاون که در اصل ۴۴ آمده چه امتیازاتی داریم و این دقیق و شفاف نیست و بقیه مسائل برمیگردد به ضعف مدیران که نظارت بر تعاونی با کمبود نیروی شدید مواجه هستیم و در بحث آموزش ها قدرتی بر آموزش ندارند که در این مورد آموزش را باید بصورت دوره ی را طی کنند و با توجه به مشکلاتی که دارند باید مشاوره بگیرند و ضعف های که در تعاونی ها وجود دارد بتوان در کمیسون مجلس حل شود که در بنگاه اقتصادی بر نظارت های را به عرصه برسانند.

همچنین مدیران تعاون ها از نماینده شهرستان هندیجان در مجلس شورای اسلامی خواستند بر رفع مشکلات که دارند با استاندار خوزستان مسئولان مدیران بانک ها و مدیر جهاد کشاورزی استان تلاش نمایند.

.

.

.

.

.

 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*