اخبار ویژه

  • شناسه : 21418
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
  • 137 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست صمیمانه‌ای پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هندیجان
نشست صمیمانه‌ای پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هندیجان
به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی برگزار شد؛

نشست صمیمانه‌ای پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هندیجان

نشست صمیمانه‌ای پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هندیجان در محل پروژه مدیریت هرزآب واقع در کانون شماره ۷ بحرانی مولد ریزگرد موسوم به شرق هندیجان برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبر روز ابتدا مهندس طیب رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری در مورد اعتبارات پروژه مدیریت هرزآب و اهمیت اجرای آن در منطقه و نحوه‌ی […]

نشست صمیمانه‌ای پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هندیجان در محل پروژه مدیریت هرزآب واقع در کانون شماره ۷ بحرانی مولد ریزگرد موسوم به شرق هندیجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبر روز ابتدا مهندس طیب رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری در مورد اعتبارات پروژه مدیریت هرزآب و اهمیت اجرای آن در منطقه و نحوه‌ی عملیات اجرایی گزارشی را بیان داشت، همچنین ضمن تبریک مجدد هفته منابع طبیعی به اصحاب رسانه، ایشان در ادامه خاطر نشان کردند که به همین مناسبت تعداد ۴۰۰۰ نهال با اعتبار ۱۰ میلیون تومان، بصورت رایگان در اختیار مجریان طرحهای مرتعداری، ادارات و عموم مردم هندیجان قرار داده شد. این مراسم با کاشت نهال توسط پرسنل منابع طبیعی و اصحاب رسانه به پایان رسید. 

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*