اخبار ویژه

  • شناسه : 25020
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
  • 124 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست بررسی وضعیت واحدها، کارگاه‌ها و شرکت‌های متضرر از کرونا برگزار شد
نشست بررسی وضعیت واحدها، کارگاه‌ها و شرکت‌های متضرر از کرونا برگزار شد
به دستور فرماندار ویژه آبادان و با حضور معاون عمرانی این فرمانداری:

نشست بررسی وضعیت واحدها، کارگاه‌ها و شرکت‌های متضرر از کرونا برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبر روز از آبادان، صبح امروز به دستور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با حضور محمد طاهری معاون عمرانی این فرمانداری و مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوطه نشست بررسی وضعیت واحدها، کارگاه ها و شرکت هایی که از بیماری کرونا متضرر شدند در حالی برگزار گردید که مقرر […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از آبادان، صبح امروز به دستور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با حضور محمد طاهری معاون عمرانی این فرمانداری و مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوطه نشست بررسی وضعیت واحدها، کارگاه ها و شرکت هایی که از بیماری کرونا متضرر شدند در حالی برگزار گردید که مقرر شد، این واحدها از طریق شهرک های صنعتی، بخشداران، اداره ی صمت و جهاد کشاورزی به اداره ی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شوند.
در این نشست مصوب شد کارفرمایان، افراد تحت پوشش خود را که به علت تعطیلی کارگاه حقوقی دریافت نکردند، در سامانه ی بیمه بیکاری ثبت نام کنند. همچنین واحد فاز ۲ پالایشگاه،پتروشیمی، شهرک های صنعتی و دیگر کارگاه ها تولیدی و صنعتی موظف به رعایت تمام پروتکل ای بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا شدند.
در پایان نیز مقررگردید واحدهایی که آسیب دیده اند رسته های ده گانه که تقاضای تسهیلات دارند، در سامانه ی کارا ثبت نام اولیه ی خود را انجام دهند.

.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*