اخبار ویژه

  • شناسه : 16563
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
  • 478 بازدید
  • ارسال توسط :
نرخنامه کرایه تاکسی های درون شهری مسجدسلیمان در سال ۹۸ اعلام شد + نرخنامه
نرخنامه کرایه تاکسی های درون شهری مسجدسلیمان در سال ۹۸ اعلام شد + نرخنامه

نرخنامه کرایه تاکسی های درون شهری مسجدسلیمان در سال ۹۸ اعلام شد + نرخنامه

به گزارش خبر روز، با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ، مبنی بر تعیین نرخنامه تاکسی های درون شهری در سال ۹۸، روند نرخنامه دوم مسیرها با توجه به عدم وجود پول خرد در گردش اقتصاد کشور، همچنین کاهش اتلاف وقت، مبالغ قبل نیز اصلاح گردید. در همین رابطه بنابر گفته مسئول واحد […]

به گزارش خبر روز، با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ، مبنی بر تعیین نرخنامه تاکسی های درون شهری در سال ۹۸، روند نرخنامه دوم مسیرها با توجه به عدم وجود پول خرد در گردش اقتصاد کشور، همچنین کاهش اتلاف وقت، مبالغ قبل نیز اصلاح گردید.

در همین رابطه بنابر گفته مسئول واحد تاکسیرانی شهرداری مسجدسلیمان، در روزهای گذشته بیش از ۶۰۰ برگ نرخنامه تاکسی های درون شهری در بین تاکسیداران توزیع گردید و همچنین سامانه پیامکی این واحد جهت پیشنهادات و انتقادات شهروندان گرامی به زودی راه اندازی خواهد شد.

شایان ذکر می باشد این تصمیم در راستای ارتقای شرایط معیشتی و خودروهای رانندگان این بخش، و با هدف تسهیل و ارائه خدمات رسانی مطلوب به قشرهای مختلف مردم صورت گرفته است.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  دومین تلاش در قالب فراخوان های مشکوک برای تجمعات غیرقانونی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*