اخبار ویژه

  • شناسه : 18478
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
  • 179 بازدید
  • ارسال توسط :
نباختن به مدعیان نشان داد تیم پرقدرتی هستیم
نباختن به مدعیان نشان داد تیم پرقدرتی هستیم
احمد الجبوری، مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان:

نباختن به مدعیان نشان داد تیم پرقدرتی هستیم

احمد الجبوری، مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، گفت: نباختن به مدعیان در این فصل نشان داد تیم پرقدرتی هستیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

خبر روز / احمد الجبوری، مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، در ارتباط با پیروزی تیمش برابر شهر خودرو در جام حذفی گفت: خوشحالم که برد بزرگی را در مشهد به دست آوردیم. آنها در جام حذفی هدفی جز قهرمانی نداشتند و ما یکی از بهترین تیم‌های ایران را در زمین خودش از پیش‌رو برداشتیم. باید دست هوادارانی که از مسجدسلیمان به مشهد آمده بودند را ببوسم، آنها تیم ما را به‌خوبی حمایت کردند و خیلی خوشحالم که ناراحت از ورزشگاه نرفتند.

مهاجم نفت مسجدسلیمان در ارتباط با دو گلی مهمی که در جام حذفی برابر گل‌گهر و شهر خودرو زد تا نقش مهمی در صعود تیمش داشته باشد، تاکید کرد: خیلی از این بابت خوشحالم هر چند بردهای ما نتیجه زحمات همه بازیکنان و کادر فنی است. گل زدن برای نفت مسجدسلیمان فوق‌العاده است و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم چنین حسی را تجربه کنم. تمام هدف من این است که بازیکن تاثیرگذاری برای تیمم باشم و با عملکردم هواداران را خوشحال کنم.

الجبوری در خصوص دیدار با شاهین بوشهر در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. تاکنون در لیگ برتر شکست نخورده‌ایم و باید این روند را ادامه دهیم. نباختن به مدعیان در این فصل نشان داد تیم پرقدرتی هستیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی با شاهین هم در زمین خودمان برگزار می‌شود و باید سه امتیاز این بازی را بگیریم تا وضعیت‌مان در جدول بهتر شود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*