اخبار ویژه

  • شناسه : 32657
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
  • 28 بازدید
  • ارسال توسط :
مهلت تقاضای وام کرونا برای واحدهای لرستان تمدید شد
مهلت تقاضای وام کرونا برای واحدهای لرستان تمدید شد

مهلت تقاضای وام کرونا برای واحدهای لرستان تمدید شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: مهلت ثبت نام و درخواست واحدهای اقتصادی آسیب دیده کرونا در استان تا ۱۵ مرداد تمدید شد.

علی آشتاب در جلسه کارگروه اشتغال و نظارت ستاد استانی به منظور هماهنگی ارائه تسهیلات حمایتی رسته های شغلی آسیب دیده از کرونا افزود: با پیگیری های به عمل آمده از سوی وزارت متبوع مهلت ثبت نام واحدهای آسیب دیده از کرونا که پیامک دریافت نموده اند تا ۱۵ مرداد ماه سال جاری تمدید شده و این بنگاهها با مراجعه به سامانه کارا می توانند از این تسهیلات بهره گیرند.
وی اظهار داشت: کسب و کارهای آسیب دیده دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل باید برای جذب حداکثری سهم لرستان از تسهیلات حمایتی کرونا، همکاری و تلاش کنند بنابراین باید موانع پیش روی صاحبان مشاغل در دریافت تسهیلات بروکراسی پیچیده اداری در دستگاههای اجرایی و بانک های عامل را برای این واحدهای خسارت دیده تسهیل کرد.
آشتاب بیان کرد: با هماهنگی و همکاری دستگاه های اجرایی و بانکهای استان تاکنون مبلغ ۱۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در قالب یک هزار و ۵۵۳ پرونده با اشتغال یک هزار و ۹۲۷ نفر وام جبران بخشی از خسارات های کرونا پرداخت شده است.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*