اخبار ویژه

  • شناسه : 18246
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :
مهدی تارتار از هواداران نفت مسجدسلیمان خداحافظی کرد
مهدی تارتار از هواداران نفت مسجدسلیمان خداحافظی کرد

مهدی تارتار از هواداران نفت مسجدسلیمان خداحافظی کرد

به گزارش خبر روز؛ مهدی تارتار پیش از آغاز نوزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس هدایت تیم محبوب نفت مسجدسلیمان را بر عهده گرفت. سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان ۶ هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران را بدون شکست سپری کرد در حالی که برای برخی از تیم‌های مدعی اینگونه نبود و […]

به گزارش خبر روز؛ مهدی تارتار پیش از آغاز نوزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس هدایت تیم محبوب نفت مسجدسلیمان را بر عهده گرفت.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان ۶ هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران را بدون شکست سپری کرد در حالی که برای برخی از تیم‌های مدعی اینگونه نبود و شکست را در کارنامه خود داشتند.

مهدی تارتار که پیش از این خواستار حل مشکلات مالی تیم خود شده بود و هشدارهایی را نیز داده بود در یک بازی خارج از خانه توانست پیروز میدان شود و امید را در بین بازیکنان و هواداران تیم نفت مسجدسلیمان دو چندان کند.

هشدارهای مهدی تارتار کارساز نبود و ره به جایی نبرد و حالا این سرمربی جوان از هوداران تیم نفت مسجدسلیمان خداحافظی کرده و در صفحه شخصی خود نوشته است:

«بعضی وقت‌ها برای ماندن باید رفت. نمی دانم باید چگونه از تمام کادرفنی، بازیکنان با شرف و با کیفیت‌مان و هواداران با غیرت‌مان که برای ما سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم.

ممنونم از همه شما»

تیم نفت مسجدسلیمان در پایان هفته ششم از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران ۸ امتیاز کسب کرده است و در جایگاه هشتم جدول این مسابقات قرار دارد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*