اخبار ویژه

  • شناسه : 15603
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
  • 71 بازدید
  • ارسال توسط :
مهار آتش سوزی مراتع مسجدسلیمان با همت آتش نشانان نفتی
مهار آتش سوزی مراتع مسجدسلیمان با همت آتش نشانان نفتی

مهار آتش سوزی مراتع مسجدسلیمان با همت آتش نشانان نفتی

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، سهراب ترکیان رییس اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست این شرکت با اعلام خبر بالا اظهار داشت : در ساعت ۱۵:۵۰ روز گذشته آتش سوزی در زمین های کشاورزی و مراتع اطراف پلیس راه مسجدسلیمان تا دو […]

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، سهراب ترکیان رییس اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست این شرکت با اعلام خبر بالا اظهار داشت : در ساعت ۱۵:۵۰ روز گذشته آتش سوزی در زمین های کشاورزی و مراتع اطراف پلیس راه مسجدسلیمان تا دو راهی لالی به مرکز آتش نشانی شرکت نفت و گاز اعلام شد .

سهراب ترکیان افزود : با توجه به علاقمندی و تعهدات زیست محیطی این شرکت بلافاصله تیمی ۱۲ نفره متشکل از کارشناسان و عوامل آتش نشانی با تجهیزات لازم و یک دستگاه خودروی اطفای آتش و ۲ دستگاه تانکر آب رسان به محل اعزام شدند .

وی ادامه داد : با توجه به ماهیت تپه و ماهور بودن منطقه و گستردگی آتش سوزی که منطقه ای به وسعت ۸ هکتار شامل علف زارها و ساقه های خشک شده گندم کاشته شده را در بر می گرفت ، تیم اعزامی شروع به عملیات مهار آتش نمودند و در قسمت هایی که امکان حضور خودروی آتش نشانی وجود نداشت با تجهیزات ابتدایی و دستی از قبیل آتش کوب اقدام نمودند .

ترکیان تصریح کرد : در این عملیات که پرسنل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری به همراه تیم آتش نشانی شهرداری نیز مشارکت داشتند بدلیل حضور بموقع تیم عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و به لطف بهره مندی از تجهیزات مناسب تر و استاندارد ، محوریت عملیات و سختی کار  با عوامل زحمت کش و همیشه در صحنه اداره HSE این شرکت بود .

این مقام مسئول در حوزه HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان افزود : با همت همه عوامل حاضر در صحنه و تلاش بی وقفه همکاران بنده در اداره HSE ، این آتش سوزی در ساعت۱۷:۳۰ خاموش و مهار شد .

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  نُطق نتانیاهو بعد از حمله سپاه به تروریست‌ها باز شد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*