اخبار ویژه

  • شناسه : 26952
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :
منع خرید توافقی گندم و کلزا در اندیکا
منع خرید توافقی گندم و کلزا در اندیکا

منع خرید توافقی گندم و کلزا در اندیکا

به گزارش خبر روز، مدیر جهاد کشاورزی اندیکا گفت : تمام عملیات خرید گندم در شهرستان با توجه به دستورالعمل ابلاغی به صورت تضمینی انجام خواهد شد. امامی افزود : در صورت خرید گندم و کلزا به دست دلالان و واسطه ها و خروج آن از شهرستان با جدیت برخورد قانونی خواهد شد. وی ادامه […]

به گزارش خبر روز، مدیر جهاد کشاورزی اندیکا گفت : تمام عملیات خرید گندم در شهرستان با توجه به دستورالعمل ابلاغی به صورت تضمینی انجام خواهد شد. امامی افزود : در صورت خرید گندم و کلزا به دست دلالان و واسطه ها و خروج آن از شهرستان با جدیت برخورد قانونی خواهد شد.

وی ادامه داد : به کشاورزان عزیز توصیه می شود محصول گندم و کلزای خود را به مرکز خرید تعاون روستایی شهرستان تحویل دهند. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اندیکا تاکید کرد : بر این اساس خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به صورت توافقی درشهرستان اندیکا ممنوع و به صورت تضمینی انجام می شود.

امسال ۱۳ هزار هکتار از زمین های کشاورزی اندیکا به کشت گندم و جو اختصاص یافت. پیش بینی می شود امسال بیش از ۲۰ هزار تن گندم و جو در این شهرستان برداشت شود. شهرستان اندیکا با سه بخش مرکزی، آبژدان و چلو در شمال شرق خوزستان قرار دارد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*