اخبار ویژه

  • شناسه : 15542
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
  • 55 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : عصر مسجدسلیمان
ملاقات مردمی فرماندار مسجدسلیمان به منظور بررسی و رفع مشکلات شهروندان
ملاقات مردمی فرماندار مسجدسلیمان به منظور بررسی و رفع مشکلات شهروندان

ملاقات مردمی فرماندار مسجدسلیمان به منظور بررسی و رفع مشکلات شهروندان

ملاقات مردمی سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات شهروندان در فرمانداری انجام شد.

خبر روز / ملاقات مردمی سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات شهروندان در فرمانداری انجام شد.
به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان؛ طبق روال برنامه ملاقات های مردمی، حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان با جمعی از مردم این شهرستان دیدار و از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
حجتی نیا در حاشیه این دیدارها بیان داشت: یکی از اساسی ترین سیاست های دولت خدمت صادقانه به مردم است و بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری و بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید رسیدگی به معضلات مردم و گره گشایی از آنها باید در راس امور مسئولان قرار بگیرد.
حجتی نیا خاطرنشان کرد: در ملاقات های بی واسطه با مردم علاوه بر رفع مشکلات مطرح شده برخی از مسائل شهرستان که نیاز به رسیدگی دارند از زبان مردم بازگو می شوند که این موجب تسریع در امر خدمت رسانی می شود.
سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان افزود: مردم به مسئولان به عنوان خدمتگزاران خود اعتماد دارند و بنابراین باید بر اعتماد آنان صحه گذاشته و در جهت خدمت رسانی به آنها اهتمام بورزیم.
گفتنی است عمده مباحث مطرح شده در این جلسه مسایل عمرانی، تقاضای تسهیلات و اشتغال عنوان شد وسرپرست فرمانداری ضمن بررسی مشکلات مردم راهکارهای قانونی را ارائه و موارد را پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داد.

.

.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  عبدالله ناصری: جهانگیری اگر قصد نامزدی دارد از دولت نرود

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*