اخبار ویژه

  • شناسه : 24888
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
  • 148 بازدید
  • ارسال توسط :
مصالحه ۸۶ درصدی پرونده‌های مشاوره در بروجرد
مصالحه ۸۶ درصدی پرونده‌های مشاوره در بروجرد

مصالحه ۸۶ درصدی پرونده‌های مشاوره در بروجرد

فرمانده انتظامي بروجرد، گفت: با تلاش کارشناسان مشاوره و مددکاري معاونت اجتماعي اين فرماندهي 86 درصد پرونده‌های ارجاعي به دايره مشاوره کلانتری‌های شهرستان در فروردین‌ماه سال 99 به مصالحه ختم شده است.

به گزارش خبر روز از لرستان، سرهنگ “عزت اله غلامی” گفت: یکی از اقدامات بسیار مفید و مؤثر کارشناسان مشاوره و مددکاری پلیس در کلانتری‌های شهرستان که بسیار مورد استقبال شهروندان قرارگرفته، مصالحه بین افرادی است که به دلیل مسائل مختلف به کلانتری مراجعه کرده‌اند.
وی بابیان این‌که بحمدالله با تلاش کارشناسان مرکز مشاوره و دوایر مددکاری کلانتری‌ها ۱۵۷ نفر از خدمات مشاوره بهره‌مند شده‌اند، اظهار داشت: ۸۶ درصد پرونده‌های ارجاعی به دایره مشاوره و مددکاری در سطح کلانتری‌های شهرستان در فروردین‌ماه سال ۹۹ به مصالحه ختم شده است.
فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: واحدهای مشاوره کلانتری‌ها به‌طور روزانه پاسخگوی سؤالات و مشکلات شهروندان در حوزه خانوادگی، حقوقی و آسیب‌های اجتماعی هستند و شهروندان می‌توانند همه‌روزه در ساعات اداری (۷- ۱۴) به‌غیراز روزهای تعطیل به این واحدها مراجعه و از خدمات رایگان مشاوره پلیس بهره‌مند شوند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*