اخبار ویژه

  • شناسه : 29374
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
  • 55 بازدید
  • ارسال توسط :
مسئولان به فکر مشکلات بیکاری و اقتصادی جامعه باشند
مسئولان به فکر مشکلات بیکاری و اقتصادی جامعه باشند
امام جمعه خرم آباد:

مسئولان به فکر مشکلات بیکاری و اقتصادی جامعه باشند

نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر اینکه مسئولان با مدیریت و برنامه ریزی به فکر رفع مشکلات مردم باشند، گفت: جوانان لرستان باید از بیکاری و بلاتکلیفی نجات پیدا کنند.

به گزارش خبر روز از لرستان،به نقل از شبستان، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی در خطبه های نماز جمعه این هفته با رعایت پروتکل های بهداشتی در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار شد، با گرامیداشت هفته قوه قضاییه، اظهار داشت: برقراری عدالت خواسته مردم از دتگاه قضا و رسالت قوه قضاییه است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر، افزود: ین شهدای ۷تیر دو تن از شهدای لرستان نیز شهید حجت الاسلام فخرالدین رحیمی و شهید حجت الاسلام محمد حسین صادقی حضور داشتند که وجودشان سراسر از ایمان خالصانه بود.

وی در ادامه تسریع در رسیدگی امور مردم را از دیگر رسالت های مهم دستگاه قضا خواند و بیان کرد: مبارزه با فساد، تسریع در حل دعاوی مردم با نهاد دولتی و ریشه کن سازی فساد در درون قوه قضاییه یا برون دستگاه از دیگر رسالت های دستگاه قضا است.

تقوا، لازمه ادامه راه نظام است

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی بر اساس تقوا پایه گذاری شده است و ادامه راه این نظام بر اساس تقوا میسر است.

وی در ادامه با بیان اینکه مسیر پیشرفت در گرو تقوا محقق می شود، تأکید داشت: این نظام و مناسباتش باید بر اساس قوانین و ارزش های دینی و اسلامی حفظ شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: برای پیمودن مسیر پیشرفت و تعالی باید راه امام راحل و اصول ایشان را مورد توجه قرار داد و به فرمایشات رهبر معظم انقلاب عمل کرد.

وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی کارخانه ها و حمایت از تولیدکنندگان داخلی باید مشکل بیکاری جامعه و جوانان حل شود و با هنجارشکن ها برخورد شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، گفت: برقراری عدالت و مبارزه با فساد رسالت دستگاه قضا و خواسته مردم است.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*