اخبار ویژه

  • شناسه : 5165
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
  • 395 بازدید
  • ارسال توسط :
مرگ مرموز ملیکا تیم جنایی را به تکاپو انداخت
مرگ مرموز ملیکا تیم جنایی را به تکاپو انداخت

مرگ مرموز ملیکا تیم جنایی را به تکاپو انداخت

دختری جوان وقتی در مهمانی دورهمی فهمید پسر مورد علاقه‌اش با دختر دیگری در ارتباط است به زندگی‌اش پایان داد.

خبر روز /چندی قبل زن میانسالی به اداره پلیس رفت و از پسر جوانی به اتهام دست داشتن در فوت دخترش شکایت کرد.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: دو دختر دوقلو دارم. مدتی قبل دخترانم به نام‌های ملیکا و ثریا برای شرکت در مهمانی به خانه یکی از دوستانشان رفتند.

نیمه‌های شب ملیکا و ثریا به خانه برگشتند، اما ساعتی بعد ناگهان ملیکا حالش بد شد و من هم او را به بیمارستان بردم. تیم پزشکی تلاش زیادی برای نجات جان دخترم انجام داد، اما متأسفانه ملیکا فوت کرد.پزشکان گفتند دخترم مسموم شده و به همین دلیل فوت کرده است. ابتدا خیلی پیگیر موضوع نبودم تا اینکه ثریا راز مرگ خواهرش را بر ملا کرد.ثریا گفت خواهرش با پسر جوانی به نام معین رابطه دوستانه داشته و شب حادثه هم معین به زور به دخترم مشروب خورانده است.ثریا همچنین گفت که ملیکا در آن مهمانی متوجه می‌شود که معین با دختردیگری رابطه دوستانه دارد و به همین دلیل قرص ترامادول خورده است.وی در پایان گفت: من از معین در رابطه با فوت دخترم شکایت دارم.  پس از طرح این شکایت پرونده به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.مأموران در نخستین گام، معین را احضار و از وی تحقیق کردند. وی در بازجویی‌ها گفت: دو ماه قبل با ملیکا دوست شدم‌. ما خیلی با هم ارتباط نداشتیم و فقط در مهمانی‌های دورهمی یکدیگر را می‌دیدیم.شب حادثه او در مهمانی دورهمی ما شرکت کرد. او با یکی از دوستانم در حال حرف زدن بود و من هم با دختر جوانی دیگری حرف می‌زدم تا اینکه مهمانی تمام شد و همه به خانه‌هایمان رفتیم.ساعتی بعد ثریا با من تماس گرفت و گفت من خواهرش را به کشتن دادم، در صورتی که من دخالتی در فوت او نداشتم.تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد. 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*