اخبار ویژه

  • شناسه : 16358
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
  • 300 بازدید
  • ارسال توسط :
مرکز ترک اعتیاد و بهبودی شهرستان هندیجان افتتاح شد
مرکز ترک اعتیاد و بهبودی شهرستان هندیجان افتتاح شد
همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر؛

مرکز ترک اعتیاد و بهبودی شهرستان هندیجان افتتاح شد

به گزارش خبر روز؛ مرکز ترک اعتیاد و بهبودی شهرستان هندیجان همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر با حضور مهندس بویری سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد. در این مراسم مکتوفی رئیس بهزستی هندیجان اظهارداشت: با افتتاح این مرکز بتوان برای نگهداری کمک شایسته از سوی بهزستی به بیماران گرفتار […]

به گزارش خبر روز؛ مرکز ترک اعتیاد و بهبودی شهرستان هندیجان همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر با حضور مهندس بویری سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

در این مراسم مکتوفی رئیس بهزستی هندیجان اظهارداشت: با افتتاح این مرکز بتوان برای نگهداری کمک شایسته از سوی بهزستی به بیماران گرفتار به موادمخدر صورت بگیرد لذا ازمدیران دستگاهای اجرایی درخواست داریم جهت کمک به بهزستی همکاری لازم را ارایه نمایند.

مکتوفی درادامه افزود: این مرکز از سوی شبکه بهداشت درمان شهرستان هندیجان دارای پزشک می باشد که بتواند درخصوص بیماری همکاری می نمایند.

.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*