اخبار ویژه

  • شناسه : 14826
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :
مرد روان شناس بیمارانش را زنده به گور می‌کرد!
مرد روان شناس بیمارانش را زنده به گور می‌کرد!

مرد روان شناس بیمارانش را زنده به گور می‌کرد!

خبر روز/ یک روان شناس اوکراینی برای درمان کردن بیمارانی که به بیماری‌های روحی و روانی مبتلا هستند، از روش بسیار عجیب و شوکه کننده‌ای استفاده کرد روان شناس به نام آندری ژلورتو برای درمان کردن بیمارانی که مبتلا به مشکلات روحی روانی هستند، از روشی بسیار متفاوت استفاده کرد که کاملا شوکه کننده بود. […]

خبر روز/ یک روان شناس اوکراینی برای درمان کردن بیمارانی که به بیماری‌های روحی و روانی مبتلا هستند، از روش بسیار عجیب و شوکه کننده‌ای استفاده کرد
روان شناس به نام آندری ژلورتو برای درمان کردن بیمارانی که مبتلا به مشکلات روحی روانی هستند، از روشی بسیار متفاوت استفاده کرد که کاملا شوکه کننده بود. وی برای درمان این بیماران، آن‌ها را به مدت ۲ ساعت در تابوت داخل قبر قرار می‌دهد و سپس روی آنرا از خاک پر می‌کند.
روش عجیب وی یکی از روش‌های جنجالی بود که ابتدا یک فرد روستایی ۱۲ قبر را داخل جنگل مشاهده می‌کند و به پلیس اطلاع می‌دهد. پلیس نیز شروع به تحقیق و تجسس منطقه می‌کند که در نهایت متوجه می‌شوند این قبر‌ها متعلق به آقای روان شناس است که از آن‌ها برای درمان بیمارانش استفاده می‌کند.
برای اجرای این عملیات درمانی ابتدا فرد بیمار لباس سفید بر تن می‌کند و سپس و داخل تابوت قرار می‌گیرد و سپس رویش با خاک پر می‌شود و بعد از گذشت ۲ ساعت از داخل تابوت خارج می‌شود.
همچنین برای نفس کشیدن بیمار لوله‌ای در داخل تابوت قرار گرفته است که بیمار می‌تواند با استفاده از آن نفس بکشد.
آقای آندری ژلورتو این گونه گفت:اولین بار من خودم داخل قبر قرار گرفتم و پس از خارج شدن از قبر احساس کردم که به تازگی متولد شده ام و کاملا درمان شدم و این برایم بسیار عجیب بود.
تحقیقات پلیس نشان داد که وی هیچ جرمی را تاکنون مرتکب نشده است و افراد شرکت کننده، کاملا داوطلبانه اقدام کرده اند و در طی این روند هیچ آسیبی ندیده اند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  سیلاب و بارندگی در غرب کشور؛ زائران لباس مناسب همراه داشته باشند

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*