اخبار ویژه

  • شناسه : 14999
  • ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
  • 71 بازدید
  • ارسال توسط :
مردم اخبار هواشناسی و بارش ها را از رسانه های رسمی دنبال کنند
مردم اخبار هواشناسی و بارش ها را از رسانه های رسمی دنبال کنند

مردم اخبار هواشناسی و بارش ها را از رسانه های رسمی دنبال کنند

این شایعات و اخبار کذب موجب ایجادرعب و وحشت بسیار میان مردم شده و جو آرام جامعه را دچار تشویش کرده است.

به گزارش خبر روز؛ دکتر پریسا محمدی معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به بازار داغ شایعات در فضای مجازی به دنبال ورود سامانه بارشی به جو استان کرمانشاه، گفت: متاسفانه شاهد هستیم در چندروز اخیر به دنبال خبر ورود سامانه بارشی، حجم زیادی از اخبار کذب و شایعات در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

او افزود: متاسفانه برخی افراد سودجو برای افزایش اعضای کانال‌ها و گروها و مخاطبان سایت خود اقدام به انتشار اخبار کذب می‌کنند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: این شایعات و اخبار کذب موجب ایجاد رعب و وحشت بسیار میان مردم شده و جو آرام جامعه را دچار تشویش کرده است.

محمدی ادامه داد: برخورد با ناشران اخبار کذب از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری می‌شود از مردم خواست برای اطلاع از اخبار هواشناسی تنها به رسانه‌های رسمی مراجعه کنند.

او افزود: آخرین وضعیت و شرایط جوی و نیز اطلاع از اقدامات مسئولین در باره مقابله با آبگرفتگی و سیل احتمالی تنها از طریق رسانه‌های رسمی مانند صدا و سیما و خبرگزاری‌هایی مانند “ایسنا”، “ایرنا”، “مهر”، “تسنیم”، “فارس”، “برنا”، “ایلنا”، “موج” و “فرتاک‌نیوز” و … خواهد بود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  هشدار وقوع سیل در مناطق پایین‌دست سدهای کرخه و دز؛ مناطق پرخطر تخلیه شوند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*