اخبار ویژه

  • شناسه : 14999
  • ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
  • 100 بازدید
  • ارسال توسط :
مردم اخبار هواشناسی و بارش ها را از رسانه های رسمی دنبال کنند
مردم اخبار هواشناسی و بارش ها را از رسانه های رسمی دنبال کنند

مردم اخبار هواشناسی و بارش ها را از رسانه های رسمی دنبال کنند

این شایعات و اخبار کذب موجب ایجادرعب و وحشت بسیار میان مردم شده و جو آرام جامعه را دچار تشویش کرده است.

به گزارش خبر روز؛ دکتر پریسا محمدی معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به بازار داغ شایعات در فضای مجازی به دنبال ورود سامانه بارشی به جو استان کرمانشاه، گفت: متاسفانه شاهد هستیم در چندروز اخیر به دنبال خبر ورود سامانه بارشی، حجم زیادی از اخبار کذب و شایعات در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

او افزود: متاسفانه برخی افراد سودجو برای افزایش اعضای کانال‌ها و گروها و مخاطبان سایت خود اقدام به انتشار اخبار کذب می‌کنند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: این شایعات و اخبار کذب موجب ایجاد رعب و وحشت بسیار میان مردم شده و جو آرام جامعه را دچار تشویش کرده است.

محمدی ادامه داد: برخورد با ناشران اخبار کذب از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری می‌شود از مردم خواست برای اطلاع از اخبار هواشناسی تنها به رسانه‌های رسمی مراجعه کنند.

او افزود: آخرین وضعیت و شرایط جوی و نیز اطلاع از اقدامات مسئولین در باره مقابله با آبگرفتگی و سیل احتمالی تنها از طریق رسانه‌های رسمی مانند صدا و سیما و خبرگزاری‌هایی مانند “ایسنا”، “ایرنا”، “مهر”، “تسنیم”، “فارس”، “برنا”، “ایلنا”، “موج” و “فرتاک‌نیوز” و … خواهد بود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  راه اندازی سامانه برای پیگیری نقض حریم خصوصی در فضای مجازی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*