اخبار ویژه

مراسم سالگرد وفات مرحوم نعیم دحیمی از آتشنشانان شهر سوسنگرد در ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی سوسنگرد برگزار شد
مراسم سالگرد وفات مرحوم نعیم دحیمی از آتشنشانان شهر سوسنگرد در ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی سوسنگرد برگزار شد

مراسم سالگرد وفات مرحوم نعیم دحیمی از آتشنشانان شهر سوسنگرد در ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی سوسنگرد برگزار شد

آتشنشان به پاس ارج نهادن به خدمتگزاری مرحوم نعیم دحیمی، مراسم سالگرد ایشان را در محل کارش برگزار کردند.

 

خبر روز / مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید توسط محمد ریحانی از قاریان ممتاز شهرستان دشت آزادگان آغاز گردید.

 

سپس مهدی جلالی مدیریت آتشنشانی سوسنگرد ضمن ، خوش آمد گویی خدمت شهردار، اعضای شوراء ، کارکنان شهرداری ، خانواده مرحوم نعیم دحیمی و شهروندان شهر سوسنگرد ، بیان داشت: ما دوستان و همکاران آتشنشان به پاس ارج نهادن به خدمتگزاری مرحوم نعیم دحیمی، مراسم سالگرد ایشان را در محل کارش برگزار کردیم.

 

بعد از آن یکی از خطبای شهرستان به بالای منبر رفت و خطبه و تعزیه ای به این مناسبت ایراد کرد.

 

سید گاطع موسوی عضو شورای شهر سوسنگرد نیز ضمن عرض تسلیت به خانواده ، دوستان و همکاران مرحوم نعیم دحیمی، از خداوند بزرگ برای ایشان طلب مغفرت و برای خانواده گرامی مرحوم صبر و اجر معنوی را خواستار شد.

 

سید گاطع موسوی نیز از همکاران آتشنشان آن مرحوم که ترتیب این  مراسم سالگرد را در محل کار وی انجام دادن تقدیر و تشکر کرد، سپس از کار سخت و جهادی آتشنشانان سخن گفت و آنها را مایه افتخار منطقه دانست.

 

علی سبهانی سرپرست شهرداری سوسنگرد نیز بیان داشت: امروز سالگرد وفات دوست و همکار ما مرحوم نعیم دحیمی ، که ایشان فردی دیندار و اهل تقوا و از دلسوزان شهرستان بود ، دارای صفات حسنه ی زیادی بود، مردی خدوم که هیچ وقت تلاشها و خدمات وی فراموش نخواهند شد.

 

محمد ساعدی مسئول داخلی بیمارستان شهید چمران سوسنگرد نیز با عرض تسلیت به مناسبت سالگرد وفات مرحوم نعیم دحیمی و تشکر از برگزار کنندگان مراسم سالگرد مرحوم دحیمی، از اهمیت همکاری اورژانس و فوریتهای پزشکی با آتش نشانی سخن گفت و از سختی های کار این دو ارگان امدای گفت و خواهان تامین نیازهای این عزیزان شد.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*