اخبار ویژه

  • شناسه : 16583
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
  • 411 بازدید
  • ارسال توسط :
مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست فرمانداری مسجدسلیمان برگزار شد+ تصاویر
مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست فرمانداری مسجدسلیمان برگزار شد+ تصاویر

مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست فرمانداری مسجدسلیمان برگزار شد+ تصاویر

به گزارش خبر روز، جلسه تودیع و معارفه رئیس حراست فرمانداری، با حضور حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری، قطبی زاده معاون اداره کل حراست استانداری خوزستان ، و روئسای واحدهای فرمانداری برگزار شد. در ابتدای این جلسه حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری طی سخنانی به رسالت سنگین حراست اشاره […]

به گزارش خبر روز، جلسه تودیع و معارفه رئیس حراست فرمانداری، با حضور حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری، قطبی زاده معاون اداره کل حراست استانداری خوزستان ، و روئسای واحدهای فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری طی سخنانی به رسالت سنگین حراست اشاره کرد و اظهار داشت مهندس فردیپور در این مدت کوتاهی که در کنار ما بود و وظیفه حراست فرمانداری را عهده دار بودند با مدیریت خوبی که داشتند امورات به نحو احسن انجام میشدند وهمچنین وجود نیروهای جوان و باتجربه و توانمند در مجموعه فرمانداری رشد و تعالی این مجموعه را به همراه خواهد داشت.
حجتی نیا ضمن تشکر از مدیرکل محترم حراست استانداری خوزستان برای فراهم کردن شرایط انتصاب آقای یحیایی ابراز امیدواری کرد و گفت اگر حراست ها دچار لغزش وآلودگی شوند مسیر برای دشمن هموار می گردد بنابراین بایستی همیشه مراقب باشند تا در تله دشمن نیفتند این مراقبت نیاز به هوشیاری، دانش و تلاش دارد.

قطبی زاده معاون اداره کل حراست استانداری خوزستان نیز در سخنانی گفت: عمده ترین ویژگیهایی که برای مسئولان حراست وجود دارد ایمان به خدا، تقوا و اعتقاد به باورهای نظام انقلاب اسلامی است.
وی افزود: اصل اولی که بعد از ایمان به خدا و تقوا به مسئولان حراست توصیه می گردد، اعتمادسازی در تعاملات سازمانی است چرا که بزرگترین سرمایه سازمانی، اعتماد مردم و بعد اعتماد نیروی انسانی است.

مهندس امین فردیپور با بیان اینکه در این مدت که وظیفه حراست در این مجموعه را عهده دار بودم دست گیری از افراد، مد نظر و مورد توجه ام بوده است و نه مچ گیری از افراد.

فرهاد یحیایی سرپرست جدید حراست فرمانداری در پایان این جلسه اظهار داشت: از حسن اعتمادی که سرپرست محترم فرمانداری و مجموعه اداره کل حراست کل استانداری خوزستان به اینجانب دارند کمال تشکر را دارم و امیدوارم با لطف خداوند متعال و عنایت امام زمان( عج) برنامه و وظیفه ای که بر عهده ام گذاشته شده را به نحو احسن انجام دهم و اطمینان می دهم که این رهنمودها را سر لوحه کارم قرار خواهم داد.

در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدایایی به مهندس فردیپور تقدیم شد و حکم آقای یحیایی نیز به ایشان ابلاغ گردید. 

.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*