اخبار ویژه

  • شناسه : 14550
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
  • 484 بازدید
  • ارسال توسط :
مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر،دبیران ساعی و معلمین ودانش آموزان پژوهشگر شهرستان حمیدیه
مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر،دبیران ساعی و معلمین ودانش آموزان پژوهشگر شهرستان حمیدیه

مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر،دبیران ساعی و معلمین ودانش آموزان پژوهشگر شهرستان حمیدیه

مردم در این زمینه بایدکمک کنند وهمگام با آموزش وپرورش قدم بردارند ، دانش آموز باید در محیط شاداب و بدون استرس باشد که بتواند با انگیزه و روحیه باشد و این نقش خانواده میتواند تاثیرگذار باشد، مسئولین هم باید با یک برنامه ریزی جامع بتوانند هم خانواده هم دانش آموزان را در راستای پژوهش تشویق کنند

خبر روز / نبی نیسی : مراسم تجلیل وتقدیر ازدانش آموزان برتر،دبیران ساعی و معلمین ودانش آموزان پژوهشگر شهرستان حمیدیه با حضور معاونت کل آموزش وپرورش، فرماندار، ریاست وپرسنل آموزش وپرورش شهرستان برگزارشد.

 

سعیداوی ریاست آموزش وپرورش حمیدیه در این زمینه گفت: پژوهش راهی برای گسترش دانش وعلم وگشودن افق های روشن است.
خیلی از کشورهایی که خطوط علم ودانش را قبضه خود کردند با ایجاد اموزش وپرورش زیربنایی مبنای تحول را ایجادکردند.

 

آموزش وپرورش متولی اصلی اموزش در کشور است که نیاز به همکاری وتلاش مضاعف دارد ، باید مباحث نظری خودبصورت علمی پیش ببریم که قطعا اگر در وادی علم کارزار علمی داشته باشیم موفق خواهیم بود.

 

ریاست آموزش وپرورش حمیدیه گفت:آن دانش آموزانی که به این مرحله رسیدند وتوانستند بهترین رشته ها را درکنکور دانشگاهی کسب کنند با کمترین امکانات موجود در شهرستان این شگفتی راخلق کردند ما میتوانیم باافتخارمطرح کنیم که شهرستان حمیدیه جوانان مستعدی دارد که میتوانند با دیگرشهرستانهای پیشرفته کشوری رقابت کنند.

 

کریم سعیداوی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان حمیدیه در خطاب به نفرات برتر کنکور سال ۹۷در شهرستان حمیدیه اظهار داشت: شما نخبه ها سرمایه های اصلی این مملکت هستید شما دانش آموزان جمله معروف امام خمینی (ره) «ما میتوانیم» را به همگان ثابت کردید با کمترین امکانات بهترین نتایج کنکور شهرستان حمیدیه را رقم زدید.باید در دوران تحصیل خود هم این روند رو به رشد را ادامه دهید تا باعث سربلندی شهر، استان  و کشورخود شوید.

 

سعیداوی در پایان اظهارداشت:من از دانش آموزان ودبیران ساعی که در این زمینه باتلاش وکوشش خود بر کمبودها وکاستی هاغلبه کردند تقدیر وتشکر میکنم و به تمام دانش آموزان سفارش میکنم که تلاش وکوشش خود را مضاعف سازند تا نشان دهند که ما میتوانیم.

 

دکتر چلدوای معاونت اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان ضمن تبریک هفته پژوهش گفت: امروز بنده وهمکاران گرامی در شهرستان حمیدیه حضور پیدا کردیم تا از دانش آموزان برتر و دبیران ساعی و معلمین و دانش آموزان پژوهشگر تقدیر وتشکر کنیم.

 

چلداوی گفت:این برنامه در راستای تقدیروتشکر از همه زحمت کشان بوده و دربحث فرهنگسازی برای تحقیق و پژوهش در هر جایگاهی که باشیم که وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهیم ، در این برنامه ما این پیام را به همه دانش آموزان میرسانیم که وظیفه ما هست که حرکت بکنیم، فرهنگ سازی و فعالیت بکنیم و بتوانیم در بین دانش آموزان ایجاد انگیزه بکنیم.

 

معاون اداره کل گفت:حمیدیه با برگزاری چنین همایش هایی جایگاه خود را در بین شهرهای استان بدست خواهد آورد.

 

ایشان همچنین اظهارداشت:مردم در این زمینه بایدکمک کنند وهمگام با آموزش وپرورش قدم بردارند ، دانش آموز باید در محیط شاداب و بدون استرس باشد که بتواند با انگیزه و روحیه باشد و این نقش خانواده میتواند تاثیرگذار باشد، مسئولین هم باید با یک برنامه ریزی جامع بتوانند هم خانواده هم دانش آموزان را در راستای پژوهش تشویق کنند.

 

آقای چلداوی درپایان گفت:فرصتی که در پیش روی دانش آموزان هست را غنیمت بشمارند و در مطالعات خود پژوهشگر باشند و با برنامه وجدیت مطالعه خود را پیگیر باشند.

 

این مراسم در روز چهارشنبه۹۷/۹/۲۸ بمناسبت هفته پژوهش در شهرستان حمیدیه برگزارشد.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*