اخبار ویژه

  • شناسه : 15358
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
  • 258 بازدید
  • ارسال توسط :
مراسم بزرگداشت روز کار و کارگر در پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد
مراسم بزرگداشت روز کار و کارگر در پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز کار و کارگر در پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد

از کارگران نمونه پتروشیمی امیرکبیر در روز جهانی کار و کارگر در محل این شرکت تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر، طی مراسمی با حضور آیت الله احمدی شاهرودی، استاندار خوزستان و هیئت همراه، مسئولین شهرستانی، جمعی از کارکنان و همچنین هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر در آمفی تئاتر پتروشیمی امیرکبیر به مناسبت روز جهانی کار و کارگر از کارگران نمونه بخش های مختلف مجتمع تجلیل بعمل آمد.
این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز شد، سپس کلیپی از توانمندی های پتروشیمی امیرکبیر برای حضار به نمایش گذاشته شد.
در ادامه حضرت آیت الله احمدی شاهرودی به ایراد سخنرانی در رابطه با اهمیت موضوع کار و کارگری در جوامع انسانی پرداخت، اجرای سرود توسط گروه سرود نصر از هنرمندان بومی بخش دیگر این مراسم بود.
مراسم با صحبت های نماینده کارگران ادامه پیدا کرد که به موضوعات مختلف کار و کارگری پرداخته شد.
حجت السلام و المسلمین غبیشاوی امام جمعه بندرماهشهر، آقای غلامپور مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر و دکتر شریعتی استاندار خوزستان دیگر سخنرانان این مراسم بودند که هر یک به تشریح اقدامات انجام شده در زمینه کار و کارگری پرداختند.
این مراسم با تجلیل از ۱۷ نفر از کارگران نمونه بخش های مختلف مجتمع به پایان رسید.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*