اخبار ویژه

  • شناسه : 15378
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
  • 480 بازدید
  • ارسال توسط :
عامل مهم توسعه پایدار در کشور نگاه ویژه به آموزش و پرورش است
عامل مهم توسعه پایدار در کشور نگاه ویژه به آموزش و پرورش است
رئیس آموزش و پرورش مسجدسلیمان:

عامل مهم توسعه پایدار در کشور نگاه ویژه به آموزش و پرورش است

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام و منزلت معلم با حضور جانمراد داوودی رئیس آموزش و پرورش مسجدسلیمان ؛ و جمعی از مسئولین ، فرهنگیان و دانش آموزان در سالن همایش باشگاه مرکزی این شهرستان از معلمان نمونه تجلیل به عمل آمد.

پریسا طاهری / خبر روز – در این مراسم رئیس آموزش و پرورش مسجدسلیمان ضمن تبریک و تهنیت روز معلم و بزرگداشت سالروز شهادت استاد شهید مطهری اظهار کرد: همه فرهیختگان و فرهنگیان جامعه باید در این روز با آرمان های این شهید بزرگوار پیمان ببندند و با الگو سازی منش، راه و روش ایشان و تفکرش را ادامه دهند و در پرتو تابناک این شخصیت بزرگ نسلی اندیشمند تربیت و به جامعه تحویل دهند.

جانمراد داوودی با اشاره به اینکه عامل مهم در توسعه پایدار هر کشوری توجه به آموزش و پرورش آن جامعه است چرا که می بینیم کشورهایی که هیچ گونه منبع زیرزمینی نداشتند اما چون به آموزش و پرورش توجه کردند و علم تولید کردند پیشرفت کردند.

وی افزود: هر کشوری که علم تولید کند و این علم را به فن و تکنولوژی تبدیل کند آن کشور دارای ثروت است.

رئیس آموزش و پرورش نقش و وظیفه آموزش و پرورش را بسیار مهم، خطیر و تاثیر گذار دانست و ادامه داد: اگر امروز می بینیم که در جامعه مشکلاتی از قبیل عمران، بهداشت، اشتغال و… وجود دارد این مسئله به دیروز ما و مسئولین برمی گردد که خوب کار نکردیم و به آموزش و پرورش نگاه ویژه نداریم اگر ما خواهان ثروت، پیشرفت و آبادانی هستیم باید به آموزش و پرورش توجه کرد.

وی تاکید کرد: امروز آموزش و پرورش و معلمان نباید دغدغه مالی داشته باشند.

جانمراد داوودی ادامه داد: شعار من و همکاران ما در آموزش و پرورش مسجدسلیمان تکریم ارباب رجوع، اخلاق مداری و توجه به آموزش و اقدامات فرهنگی است.

وی افزود: ما افتخار این را داریم میزبان جشنواره استانی قران و معارف اسلامی باشیم. در این جشنواره آموزش و پرورش مسجدسلیمان به مدت ۶ شبانه روز میزبان ۱۵۰۰ نخبه استانی قرآن و معارف اسلامی از شهرهای مختلف استان بود. رئیس آموزش و پرورش از نقش بی بدیل و همچنین حمایت ها و دلگرمی حجت الااسلام امینی در اجرای این جشنواره تشکر کرد و تاکید کرد: اگر حمایت های حجت الااسلام امینی نبود برگزاری این جشنواره کاری بس سخت می شد.

رئیس آموزش و پرورش اظهار کرد: این جشنواره قرآنی برکات فراوانی برای آموزش و پرورش شهرستان داشت که باعث شد سالی ۲۰ مورد دانش آموز نخبه قرانی در سطح استان و شهر داشته باشیم به طوری که مقام سوم نهج البلاغه دانش آموز مسجدسلیمانی از خانواده بسیار محروم و کم سواد بود.

جانمراد داوودی با اشاره به ارتقای رتبه آموزش و پرورش مسدسلیمان از ۱۹ به ۱۴ در سال گذشته اظهار کرد: قطعا با پیگیری معاونان، کارشناسان، دبیران در هدایت دانش آموزان و تلاش دانش آموزان در ارتباط با آموزش الحمدالله با وجود رتبه ۱۹ در استان در سال های گذشته رتبه خود را به ۱۴ ارتقا دادیم قطعا با تلاش و معلم و فرهنگیان تلاشگر در هدایت دانش آموزان شاهد ارتقا رتبه آموزشی شهرستان در سال تحصیلی آتی خواهیم بود.

رئیس آموزش و پرورش افزود: یکی از دغدغه های بزرگ ما فضاهای آموزشی فرسوده در شهرستان است به طوری که به گزارش رسمی نوسازی ۶۱ درصد مدارس در مسجدسلیمان باید تخریب شوند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مهندس ظاهری زحمات نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در باب حمایت از آموزش و پرورش در بحث نوسازی و ساخت مدارس افزود: با همت نماینده محترم و دلسوز اقدامات بسیار بزرگی در باب مدرسه سازی در شهرستان صورت گرفته است به طوری که انقلاب مدرسه سازی در مسجدسلیمان شروع شده است .

جانمراد داوودی با تاکید بر اینکه یکی از کارهای ارزشمند در شهرستان ورود خیرین مدرسه ساز در ارتقای فضاهای آموزشی است است عنوان کرد: بزودی پروژه ششم خیر ساز در شهرستان را آغاز خواهد شد و به برکت حضور خیرین مدرسه ساز پروژه ها تا مهر آینده به ۱۰ پروژه خواهد رسید.

وی در پایان افزود: هر چند مشکلات ما در بحث فضا های آموزشی تلاش های بسیار خوبی صورت گرفته است اما با توجه به مشکلات فراوان شهرستان در این بخش دست یاری به دیگر خیرین دراز می کنیم و همچنین انتظار داریم مسئولین در این خصوص همت خود را به کار بندند. 

به گزارش خبرنگار خبر روز در این مراسم پیام تبریک علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز معلم توسط مجری اقای جمالپور قرائت شد.

 

اسامی معلمان نمونه منطقه ای و استانی

پریزاد صالحی، مریم جلیلی، ناصر مدملی، نرگس ظاهری، فرزانه خسروی فارسانی، مهناز مددی کاهکش، افسانه چراغی، آزاده قاضی شهنی

 

پرورشی

فریبا تقیان، بشری مطوری، سمیه کیانی مهر، شکوه کیانی، ایران بسیط نژاد، فرهاد جمالپور، یونس باقری، فرحناز آهنگر، لیلا پناهی، منیژه امین نژاد، پروانه ذوالفقاری، مریم سحرخواه، الهام رجایی، مرضیه جمشیدی، فاطمه آذریان، فریبا جهانگیری، مانا کاوش، مریم کاظمی، مریم یاسره، اکرم امامی، محمود قنبری، آنا بخشنده

 

ابتدایی

عصمت شولی چهارلنگ، محمدرضا کریمی، زهره کریمی، ژیلا شفیعی، مهران طاهری، توران کرمی، فرحناز بهداروند، اکرم سرلک، شبنم رباهی، زیبا علی اکبری، الهام جهان بین، توران شیرپور، فرخنده اله دینی، شهرام صالحی باورساد، نصرت شینی، مهناز نیامدپور، رضا رجبی،علی زیلایی،فرشاد رجبی، رضا فرامرزی،سلطانمراد نجفی،رامین قربانی، بهمن داودی،عصمت اسدی، فریده شاهانی،مژگان للری، طوبی کهیش،مظفر لیموچی،شهرام بابادی،علی کاظمی،معصومه ابن عباس، عصمت سلطانی، علی بهرامی، ایران بهرامی،هرمز کریمی، مینا باقری، طهماسب حسین پور، شکرخدا صالحی، رضا پورخداداد، جهانبخش صالحی، یوسف دهبان، افسانه امین مرعشی

 

ارزیابی عملکرد

عظیمه باقری،سیاوش خسروی،معصومه رضایی،غفار خلفیان،عباس ترهنده،صغری حافظی،ایرج داودی،عبدالله ابراهیمی،زهرا پیدنی،نسرین بابایی،فریبا باورساد،منصور ورناصری

 

بازنشستگان

محمد رییسی،دانش عباسی شهنی،سردار نصیری،سید حمید صالحی،فاطمه لیرابی،شهناز صالحی پور،نسرین بهمنی،مرغزار  احمدی،قدرت اله منجزی،امین سجادیان

 

داوران واحد فرهنگی

علی بیاتی،داریوش زراسوند،فریدون محمودی،زهرا عیدیوندی

 

غیر دولتی

زینب قنبر باورصاد،سیده زینب صالحی،مریم شیخ رباط،ندا  بالی زاده،لیلا  احمدی،خدیجه  علی موزرمی،مریم کاهکش،ریحانه  نجفی،فرحناز راکی شیرزاده،خدیجه بختیاری والا

 

متوسطه اول

منصور احمدی، کامران حیدری، سعید خشن، عزیزمراد جهانگیری، اکبر شهبازی، محمد تلغری، علی نواب ،پروانه بهبودی، سحر صادقی، زیور کاظمی، عاطفه اسدی نسب، شهناز بابادی، لیلا باقری، مهناز بابادی، محمد قاسمی،مینا نبیانی،زهره بخشنده،مظفر مدملی،بهار ایرانپور،مهری رستمی،فرزانه باقری،آزیتا قولی گله،آمنه بهاری

 

متوسطه دوم

زهره داودی،مریم نجاتی،بیژن بهرامی کهیش،زهرا احمدی،زهرا مدملیلحسین رنجبر،غلام بهرامی کهیش،داریوش جمال الدین قاسمی،فرح سیدطالبی،علیرضا بلدی،کورش ورناصری،پویا طاهری،علی زراسوند باقری،رضا دریابی، مهرداد نصیردشتگل،زینب غلامی پور،ندا کریمی،میترا آبام،مجتبی فردی پور،فاطمه جعفری،صدیقه السادات صالحی،محمد مهرگانی،نریمان وهابی،نگین آذریان،تبسم نصیری،معصومه عالی محمدی،پرستو بهمنیاری

 

نهضت سواد آموزی

حسین  ابول پور،مهناز سجادی فر،معصومه مشایخی،مرضیه جلیلی شامنصوری،مریم جلیلی،زیبا  باقری،شیوا  بابادی

فاطمه چراغی(فرزند کیومرث)،مرضیه اسدپور، فاطمه حیدری

 

تصاویر: امیر حیدری

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*