اخبار ویژه

  • شناسه : 16344
  • 24 ژوئن 2019 - 19:36
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
مذاکره مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان با بازیکنان مدنظر تارتار/ اعضای هیئت مدیره ابقا شدند
مذاکره مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان با بازیکنان مدنظر تارتار/ اعضای هیئت مدیره ابقا شدند

مذاکره مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان با بازیکنان مدنظر تارتار/ اعضای هیئت مدیره ابقا شدند

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان از مذاکره مدیران این باشگاه با بازیکنان مورد نظر مهدی تارتار خبر داد. به گزارش خبر روز؛ عطاءالله بهادری درباره آخرین وضعیت باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: مسئولان استانی و شهرستان مسجدسلیمان، اعضای فعلی هیئت مدیره باشگاه (بهادری، فرجی، شجاعی، نصیریان دوست و مولایی) را به محمدی (مدیرعامل شرکت ملی مناطق […]

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان از مذاکره مدیران این باشگاه با بازیکنان مورد نظر مهدی تارتار خبر داد.

به گزارش خبر روز؛ عطاءالله بهادری درباره آخرین وضعیت باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: مسئولان استانی و شهرستان مسجدسلیمان، اعضای فعلی هیئت مدیره باشگاه (بهادری، فرجی، شجاعی، نصیریان دوست و مولایی) را به محمدی (مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب) برای ابقا در این سمت پیشنهاد کردند که او این پیشنهاد را پذیرفت و اعضا در سمت خود ابقا شدند. محمدی اکنون باید نامه‌ای به مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ارسال کند تا باشگاه نفت مسجدسلیمان به عنوان یک موسسه و با اعضای فعلی هیئت مدیره ثبت شود.

وی درباره مذاکرات باشگاه نفت با مهدی تارتار برای انتخاب به‌عنوان سرمربی جدید زردپوشان مسجدسلیمان اظهار داشت: تارتار به صورت شفاهی پیشنهاد نفت را پذیرفته است. او یک مربی جوان و باتجربه محسوب می‌شود و عملکرد خوبی داشته است. با بازیکنان موردنظر تارتار در تیم نفت یا تیم‌های دیگر مذاکره کردیم و این مذاکرات را ادامه می‌دهیم. تارتار گفته است در صورتی به نفت مسجدسلیمان می‌آید که بازیکنان موردنظرش جذب شوند. اگر حضور او در نفت قطعی شود، تلاش می‌کنیم یک اردوی تدارکاتی با نظر وی برگزار کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره اصلاحات ورزشگاه شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان برای لیگ نوزدهم تصریح کرد: برای این ورزشگاه یک پیمانکار گرفتیم تا اصلاحات موردنظر سازمان لیگ انجام شود و الان کارها پیش می‌رود. اعضای هیئت مدیره با دلگرمی‌های مدیران شهری و استانی به کار خود ادامه می‌دهند تا نفت مسجدسلیمان به جایگاه شایسته‌اش بازگردد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*