اخبار ویژه

  • شناسه : 16785
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
  • 172 بازدید
  • ارسال توسط :
مدیر عامل هواوی: با تحریم ما آمریکا بیشتر ضرر می کند
مدیر عامل هواوی: با تحریم ما آمریکا بیشتر ضرر می کند

مدیر عامل هواوی: با تحریم ما آمریکا بیشتر ضرر می کند

بنیانگذار و مدیرعامل هواوی گفت: هواوی از نظر خلاقیت‌های حوزه فناوری بسیار از آمریکا جلوتر است و با تحریم هواوی ایالات متحده بیشتر ضرر خواهد کرد.

خبر روز / رن ژنگ فی در مصاحبه با یاهو تصریح کرده که هواوی برای افزوده شدن به فهرست ممنوعیت‌های صادراتی آمریکا کاملاً آماده است و اگر چه میزان فروش گوشی‌های ساخت این شرکت در دو هفته آغازین اعمال تحریم‌های دولت آمریکا تا ۴۰ درصد کاهش یافت اما این وضعیت در حال تغییر است.

وی افزوده که هواوی برای کاهش اتکا به محصولات آمریکایی و استفاده از تولیدات خود هواوی آمادگی کافی دارد. ژنگ فی هدف از اقدامات خصمانه آمریکا بر علیه هواوی را مهار فناوری پیشرفته این شرکت عنوان کرده است.

مدیر عامل هواوی این اتهام که این شرکت تهدیدی برای امنیت ملی آمریکاست را رد کرده و افزوده: ما هیچ شبکه ای در آمریکا نداریم و قصد نداریم محصولات نسل پنجممان را در این کشور به فروش برسانیم. به دنبال خرید تولیدات آمریکا هم نیستیم.

ژنگ فی همچنین تاکید کرد: هواوی از نظر خلاقیت‌های حوزه فناوری بسیار از آمریکا جلوتر است و با تحریم هواوی ایالات متحده بیشتر ضرر خواهد کرد. حتی اگر این کشور در حوزه ابررایانه‌ها هم جلوتر باشد به علت عدم دسترسی به ارتباطات فوق سریع عقب خواهد افتاد.

وی در پایان گفت: من بر این باورم که در نهایت نظام قضائی آمریکا این مشکل را برطرف خواهد کرد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*