اخبار ویژه

  • شناسه : 31641
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
  • 89 بازدید
  • ارسال توسط :
مدیر آموزش و پرورش هندیجان از افتتاح پایگاه سنجش شهرستان هندیجان خبر داد
مدیر آموزش و پرورش هندیجان از افتتاح پایگاه سنجش شهرستان هندیجان خبر داد

مدیر آموزش و پرورش هندیجان از افتتاح پایگاه سنجش شهرستان هندیجان خبر داد

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان در مراسم افتتاحیه این پایگاه با حضور امام جمعه شهرستان ، مدیر آموزش و پرورش ، کارشناس آموزش ابتدایی و جمعی از اولیا و دانش آموزان در محل دبستان ادیب شهرستان هندیجان برگزار گردید . دراین مراسم حجت الاسلام حسینی در بازدید از مراحل مختلف سنجش سلامت […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان در مراسم افتتاحیه این پایگاه با حضور امام جمعه شهرستان ، مدیر آموزش و پرورش ، کارشناس آموزش ابتدایی و جمعی از اولیا و دانش آموزان در محل دبستان ادیب شهرستان هندیجان برگزار گردید .
دراین مراسم حجت الاسلام حسینی در بازدید از مراحل مختلف سنجش سلامت کودکان اظهار داشت: امیدواریم با تلاش و کوشش عوامل پایگاه دانش آموزانی سالم و با نشاط تحویل مدارس بدهیم و شاهد کمترین مشکل در پایه اول ابتدایی باشیم .
همچنین عباسی مدیر آموزش وپرورش ضمن اشاره به اهمیت پایگاه سنجش بدو‌ ورود به پایه اول ابتدایی عنوان داشت : وظایف این پایگاه ها در شناسایی کودکان با مشکلات مختلف بسیار مهم می باشد ، چرا که اگر مشکلات دانش آموزان از بدو ورود به مدرسه مشخص شود می توان آنها را در مسیر اصلاح و معالجه صحیح قرار داد و در نتیجه این کودکان را از آموزش و پرورش اسلامی برخوردار نمود .
مدیر آموزش پرورش در پایان گفت روزانه تعداد ۲۰ کودک بدو ورود به پایه اول ابتدایی در پایگاه های سنجش سلامت مورد تست قرار می گیرند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*