اخبار ویژه

  • شناسه : 16375
  • 26 ژوئن 2019 - 11:27
  • 140 بازدید
  • ارسال توسط :
مدیر آموزش و پرورش هندیجان خبرداد: کنکور ۹۸ در هندیجان برگزار می شود.
مدیر آموزش و پرورش هندیجان خبرداد: کنکور ۹۸ در هندیجان برگزار می شود.

مدیر آموزش و پرورش هندیجان خبرداد: کنکور ۹۸ در هندیجان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان، جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری سال ۹۸ شهرستان هندیجان با حضور معاون فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه عباسی مدیر آموزش و پرورش ، حیدری نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و موسوی مسئول حفاظت آزمون شهرستان در […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان، جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری سال ۹۸ شهرستان هندیجان با حضور معاون فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه عباسی مدیر آموزش و پرورش ، حیدری نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و موسوی مسئول حفاظت آزمون شهرستان در کنکور ۹۸ حضور داشتند.
بهنام خضعلی معاون فرماندار با تاکید بر اهمیت و حساسیت کنکور از همه حاضرین خواست تا در برگزاری این آزمون نهایت همکاری را با آموزش و پرورش داشته باشند.
عباسی مدیر آموزش و پرورش نیز  ضمن خواستار همکاری تمامی دستگاههای شهرستان هندیجان جهت هرچه بهتر برگزار شدن کنکور اظهارداشت : نتیجه تلاش ۱۲ ساله فرزندان ما در این آزمون مشخص خواهد شد ، لذا مهمترین اتفاق زندگی آنها در این روز رقم خواهد خورد پس ضروریست با همکاری هم بهترین امکانات را جهت برگزاری آن فراهم نماییم .
در این جلسه مسئولین و مدیران دستگاهای اجرایی حضور داشتند.
در کنکور امسال تعداد ۴۹۵ نفر داوطلب در ۵ گروه آزمایشی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه به رقابت می پردازند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*