اخبار ویژه

  • شناسه : 8354
  • ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
  • 184 بازدید
  • ارسال توسط :
مدارس تهران فردا تعطیل شد
مدارس تهران فردا تعطیل شد

مدارس تهران فردا تعطیل شد

خبر روز / در پی افزایش میزان آلایندگی هوا، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در استان تهران به جز دماوند، فیروزکوه و پردیس در روز یکشنبه تعطیل شده است. کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت عصر امروز (شنبه) در محل استانداری تهران برگزار شد. بر اساس این گزارش کیفیت هوای تهران امروز با شاخص ۱۵۰ برای همه […]

خبر روز / در پی افزایش میزان آلایندگی هوا، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در استان تهران به جز دماوند، فیروزکوه و پردیس در روز یکشنبه تعطیل شده است.

کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت عصر امروز (شنبه) در محل استانداری تهران برگزار شد. بر اساس این گزارش کیفیت هوای تهران امروز با شاخص ۱۵۰ برای همه گروه ناسالم است و با توجه به پیش بینی پایداری هوا تصمیم گرفته شد تا در روز یکشنبه (فردا) نیز مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در استان به غیر از شهرستان های دماوند، فیروزکوه و پردیس تصمیم گرفته شد تعطیل شود.

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  عکس/ چادرنشینی سیل‌زدگان شادگانی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*