اخبار ویژه

  • شناسه : 16517
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۸
  • 223 بازدید
  • ارسال توسط :
محور دستگاه قضایی هندیجان کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها است
محور دستگاه قضایی هندیجان کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها است
رئیس دادگستری شهرستان هندیجان گفت:

محور دستگاه قضایی هندیجان کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها است

به گزارش خبرنگار خبر روز در هندیجان به مناسبت هفته قوه قضائیه که با حضور دادستان و جمعی از پرسنل دادگستری این شهرستان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه اظهار کرد: شهید بهشتی معمار دستگاه قضایی است. سیدمحمود هاشمی افزود: حق‌پذیری، عدالت طلبی […]

به گزارش خبرنگار خبر روز در هندیجان به مناسبت هفته قوه قضائیه که با حضور دادستان و جمعی از پرسنل دادگستری این شهرستان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه اظهار کرد: شهید بهشتی معمار دستگاه قضایی است.
سیدمحمود هاشمی افزود: حق‌پذیری، عدالت طلبی و ساده‌ زیستی از جمله ویژگی‌های شهید بهشتی بود که بهترین الگو برای دستگاه قضایی و آحاد مختلف جامعه است.

رئیس دادگستری هندیجان درادامه تصریح کرد: رسیدگی سریع به پرونده ها، مطالبه به حق مردم ازدستگاه قضایی است.

وی سرعت در رسیدگی به پرونده های قضایی در کنار کیفیت رسیدگی را مهمترین رسالت دستگاه قضایی و از سویی مطالبه و انتظار مردم و اصحاب پرونده ها دانست.

هاشمی در پایان گفت: حفظ کرامت انسانی یک اصل مهم در دستگاه قضایی است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*