اخبار ویژه

  • شناسه : 16517
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۸
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :
محور دستگاه قضایی هندیجان کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها است
محور دستگاه قضایی هندیجان کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها است
رئیس دادگستری شهرستان هندیجان گفت:

محور دستگاه قضایی هندیجان کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها است

به گزارش خبرنگار خبر روز در هندیجان به مناسبت هفته قوه قضائیه که با حضور دادستان و جمعی از پرسنل دادگستری این شهرستان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه اظهار کرد: شهید بهشتی معمار دستگاه قضایی است. سیدمحمود هاشمی افزود: حق‌پذیری، عدالت طلبی […]

به گزارش خبرنگار خبر روز در هندیجان به مناسبت هفته قوه قضائیه که با حضور دادستان و جمعی از پرسنل دادگستری این شهرستان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه اظهار کرد: شهید بهشتی معمار دستگاه قضایی است.
سیدمحمود هاشمی افزود: حق‌پذیری، عدالت طلبی و ساده‌ زیستی از جمله ویژگی‌های شهید بهشتی بود که بهترین الگو برای دستگاه قضایی و آحاد مختلف جامعه است.

رئیس دادگستری هندیجان درادامه تصریح کرد: رسیدگی سریع به پرونده ها، مطالبه به حق مردم ازدستگاه قضایی است.

وی سرعت در رسیدگی به پرونده های قضایی در کنار کیفیت رسیدگی را مهمترین رسالت دستگاه قضایی و از سویی مطالبه و انتظار مردم و اصحاب پرونده ها دانست.

هاشمی در پایان گفت: حفظ کرامت انسانی یک اصل مهم در دستگاه قضایی است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  پیکر یکی دیگر از گردشگران چال‌کندی دزفول پیدا شد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*