اخبار ویژه

  • شناسه : 31410
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۴۷
  • 108 بازدید
  • ارسال توسط :
محمد فیضی، سفیر فرهنگی خیرین مدرسه ساز استان لرستان شد
محمد فیضی، سفیر فرهنگی خیرین مدرسه ساز استان لرستان شد
در راستای طرح آجر به آجر؛

محمد فیضی، سفیر فرهنگی خیرین مدرسه ساز استان لرستان شد

در راستای اجرای طرح آجر به آجر، محمد فیضی از پیشکسوتان مطبوعات لرستان، عضو افتخاری مجمع خیّرین و سفیر فرهنگی خیّرین مدرسه ساز در این استان شد.

به گزارش خبر روز از لرستان، در جلسه ای با حضور امیر غفوری‌نژاد مدیرکل نوسازی مدارس لرستان، ذیحساب و معاونت مشارکت‌های مردمی این اداره کل برگزار گردید، محمد فیضی از پیشکسوتان مطبوعات استان، به‌عنوان عضو افتخاری مجمع خیّرین و سفیر فرهنگی خیّرین مدرسه ساز این مجمع معرفی شد.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان در این آئین، گفت: محمد فیضی از افراد دارای حسن شهرت و با تجربه اصحاب رسانه است که به‌عنوان عضو افتخاری مجمع خیرین مدرسه ساز استان و سفیر فرهنگی این مجمع، نشان ویژه خیّرین را دریافت کرد.

غفوری‌نژاد با اشاره به استقبال خیرین در مشارکت امر مقدس مدرسه سازی، افزود: مجمع خیّرین لرستان سال ۸۱ تأسیس‌ شده و تاکنون ۴۵۳ مدرسه در استان احداث و تحویل آموزش‌وپرورش داده که اقدامی شایسته و در خور توجه است.

وی با اشاره به اینکه که در سال گذشته ۳۲ مدرسه توسط خیّرین مدرسه ساز در لرستان ساخته شده، تصریح کرد: در حال حاضر ۳۰ مدرسه دیگر در دست ساخت است که این مدارس تا مهرماه ۹۹ تکمیل و در اختیار آموزش‌وپرورش قرار داده خواهند شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان، گفت: سال گذشته خیرین ۱۲۰ میلیارد تومان جهت ساخت و تعمیر مدارس در مناطق سیل‌زده و محروم لرستان کمک کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

خبرگزاری خبر روز این انتخاب محمد فیضی را به عنوان سفیر فرهنگی خیرین مدرسه ساز استان لرستان تبریک می گوید.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*