اخبار ویژه

  • شناسه : 4126
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
  • 402 بازدید
  • ارسال توسط :
محدودیت‌های ترافیکی مازندران در عید فطر اعلام شد
محدودیت‌های ترافیکی مازندران در عید فطر اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی مازندران در عید فطر اعلام شد

خبر روز / رئیس پلیس‌راه مازندران؛ محدودیت‌های ترافیکی مازندران در عید فطر را اعلام کرد. سرهنگ علیرضا قدمی در گفت‌وگو با ایسنا- مازندران در مورد محدودیت‌های عید فطر در محورهای مواصلاتی مازندران، اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی به تهران از ساعت ۱۲ روز یکشنبه چهارم تیرماه آغاز و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۰ تیرماه […]

خبر روز / رئیس پلیس‌راه مازندران؛ محدودیت‌های ترافیکی مازندران در عید فطر را اعلام کرد.
سرهنگ علیرضا قدمی در گفت‌وگو با ایسنا- مازندران در مورد محدودیت‌های عید فطر در محورهای مواصلاتی مازندران، اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی به تهران از ساعت ۱۲ روز یکشنبه چهارم تیرماه آغاز و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۰ تیرماه ادامه دارد.
وی تصریح کرد: تردد انواع موتورسیکلت به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ ظهر یکشنبه چهارم تیرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۰ تیر از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز یکشنبه چهارم تیرماه تا ساعت ۳ بامداد روز دوشنبه پنجم تیر از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، از ساعت ۱۵ روز یکشنبه تا ساعت ۳ صبح روز دوشنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد یکطرفه است.

قدمی همچنین ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز دوشنبه پنجم تیر تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه ۶ تیر از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، از ساعت ۱۵ همین روز تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد یک طرفه است.

وی خاطرنشان کرد: در پایان هفته نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه نهم تیر تا ساعت ۳ بامداد روز شنبه ۱۰ تیرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل ، از ساعت ۱۵ همین تاریخ تا ساعت ۳ بامداد روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه می‌شود.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج- چالوس و بالعکس ممنوع است.

قدمی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه نهم تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۱۰ تیرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، از ساعت ۱۶ همین تاریخ تا یک بامداد روز شنبه از آب اسک تا رودهن یک‌طرفه ممنوع می‌شود.

وی افزود: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ یکشنبه چهارم تا ساعت ۶ روز چهارشنبه ۷ تیرماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ پنج شنبه هشت تیر و از ساعت ۸ جمعه تا ساعت۱۲ روز شنبه ۱۰ تیر از محور هراز ممنوع است، همچنین علاوه بر این تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع اعلام شد.

رئیس پلیس‌راه مازندران تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یکشنبه ۴ تیر و از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای دوشنبه و سه‌شنبه و جمعه این هفته از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع اعلام کرد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*