اخبار ویژه

  • شناسه : 6785
  • ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
  • 361 بازدید
  • ارسال توسط :
محاکمه کارمند به اتهام تعرض به مدیرعامل شرکت
محاکمه کارمند به اتهام تعرض به مدیرعامل شرکت

محاکمه کارمند به اتهام تعرض به مدیرعامل شرکت

کارت پخش کن یک شرکت خصوصی به اتهام تعرض به مدیرعامل زن یک شرکت خصوصی در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

به گزارش خبر روز؛ رسیدگی به این پرونده ازسال گذشته و به‌دنبال شکایت زن جوان مطلقه‌ای به نام سیمین شروع شد. این زن به مأموران کلانتری گفت: «یکی از کارت پخش کن‌های شرکت یک روز ظهر که در دفترم تنها بودم از فرصت سوء استفاده و با تهدید چاقو نقشه پلیدش را اجرا کرد، اما دقایقی بعد برادرم اتفاقی از راه رسید ونجاتم دارد ، بلافاصله هم با پلیس تماس گرفتم و کمک خواستم. درحالی که پزشکی قانونی آثار ضرب وجرح را تأیید کرده بود اما موضوع تعرض جنسی تأیید نشد.

 

با این حال پسرجوان که دستگیرشده بود تحت بازجویی قرارگرفت اما منکر آزار و اذیت صاحب شرکت شد. پس از تکمیل تحقیقات قضایی، چهارابلاغ برای شاکی ارسال شد تا برای محاکمه حضور یابد.تا اینکه به دستور قضات، رسیدگی به این پرونده بدون حضورشاکی صورت گرفت. صبح دیروز متهم جوان- کیوان ۲۴ ساله- در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی تولیت-مستشاردادگاه- حضور یافت و محاکمه شد. متهم در اظهاراتش ضرب وشتم را قبول کرد اما رابطه جنسی را قبول نکرد. 

 

بدین‌ترتیب با توجه به مدارک و اظهارات قبلی شاکی، قضات متهم را از اتهام تجاوز تبرئه کردند. بنابراین متهم با حکم قضات به ۹۹ ضربه تازیانه و دوسال تبعید محکوم شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*