اخبار ویژه

  • شناسه : 5989
  • ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
  • 385 بازدید
  • ارسال توسط :
متخصص لیزر، قلابی بود
متخصص لیزر، قلابی بود

متخصص لیزر، قلابی بود

زن ۳۰ ساله که با دایر کردن مطب و معرفی خود به عنوان متخصص لیزر درمانی در سمنان فعالیت می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبر روز، فرمانده انتظامی شهرستان سمنان گفت: در پی چندین گزارش از منابع و مخبرین و شکایت دانشگاه علوم پزشکی سمنان مبنی بر فعالیت یک خانم در یکی از محلات سمنان در خصوص خدمات بهداشتی برای بانوان، ماموران انتظامی سمنان با حضور در محل این فرد را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد این خانم دارای مدرک تحصیلی دیپلم هست که خود را یک متخصص لیزر درمانی معرفی و با اجاره یک واحد مسکونی مشغول ارائه خدمات به بانوان بود.

سرهنگ غلامحسین پاکدامن ادامه داد: در محل کار این خانم ۳۰ ساله لوازم لیزر درمانی، ماساژ، بخور و ماسک‌های مختلف کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان در پایان به شهروندان توصیه کرد عوارض و سوختگی‌های ناشی از استفاده نابه جای لیزر، سوختگی‌های عمیقی را در افراد ایجاد می‌کند، لیزر درمانی خدمتی پزشکی است و از هموطنان درخواست می‌شود با مراجعه به مراکز درمان این چنینی حتما به مدارک پزشکی صاحب مرکزتوجه و به مراکز غیرمجاز برای لیزر درمانی مراجعه نکنند و خدمات پزشکی را از فقط از پزشکان متخصص دریافت کنند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*