اخبار ویژه

  • شناسه : 31915
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
مادر شهید غلامعباس نادی از شهدای ۸ سال دفاع مقدس در مسجدسلیمان آسمانی شد
مادر شهید غلامعباس نادی از شهدای ۸ سال دفاع مقدس در مسجدسلیمان آسمانی شد

مادر شهید غلامعباس نادی از شهدای ۸ سال دفاع مقدس در مسجدسلیمان آسمانی شد

به گزارش خبر روز، علیرضا ویسی شیخ رباط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مادران شهدا شاهدانی بی ‌‌ادعا هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا(س) با خدا معامله کردند و فرزندانشان را در راه حق وحقیقت راهی جبهه های نبرد با کفر کردند، چنین مادرانی مقام و […]

به گزارش خبر روز، علیرضا ویسی شیخ رباط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مادران شهدا شاهدانی بی ‌‌ادعا هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا(س) با خدا معامله کردند و فرزندانشان را در راه حق وحقیقت راهی جبهه های نبرد با کفر کردند، چنین مادرانی مقام و جایگاهی ارزشمند نزد خدا دارند.

وی افزود: درگذشت مادر مومنه و پرهیزکار، والده مکرمه شهید غلامعباس نادی از دلاوران ۸ سال دفاع مقدس موجب تألم و تأثر فراوان گردید.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسحدسلیمان ادامه داد: اینجانب مصیبت درگذشت این مادر فداکار را به خانواده معظم ایشان، خانواده های معزز شهدا و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منّان رحمت واسعه و علو درجات آن فقیده سعیده و همنشینی با فرزندان شهیدش را مسألت می نمایم.

گفتنی ست: شهید غلامعباس نادی فرزند سبزدار متولد ۱۳۴۵ در شهرستان مسجد سلیمان بدنیا آمد تک تیرانداز بود که در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۶۷ در منطقه کوشک به درجه رفیع شهادت نائل آمد و درگلزار شهدای چهاربیشه شهرستان مسجد سلیمان در کنار همرزمانش ارام گرفت.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*