اخبار ویژه

  • شناسه : 22156
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲:۳۳
  • 162 بازدید
  • ارسال توسط :
مادر شهیدان رمضان و پروین محمدی در مسجدسلیمان به فرزندان شهیدش پیوست
مادر شهیدان رمضان و پروین محمدی در مسجدسلیمان به فرزندان شهیدش پیوست

مادر شهیدان رمضان و پروین محمدی در مسجدسلیمان به فرزندان شهیدش پیوست

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، حاجیه خانم امیدی بیرگانی، مادر شهیدان رمضان و پروین محمدی، مادر بزرگ شهیدان عادل و عمار محمدی و مادر جانباز حاج علی محمدی در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ در اهواز چشم از جهان فرو بست  و به فرزندان شهیدش پیوست.این مادر بزرگوار در کنار فرزندان شهیدش در مسجدسلیمان بهشت […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، حاجیه خانم امیدی بیرگانی، مادر شهیدان رمضان و پروین محمدی، مادر بزرگ شهیدان عادل و عمار محمدی و مادر جانباز حاج علی محمدی در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ در اهواز چشم از جهان فرو بست  و به فرزندان شهیدش پیوست.این مادر بزرگوار در کنار فرزندان شهیدش در مسجدسلیمان بهشت زهرای نفتون به خاک سپرده  می شود و در کنار شهیدانش آرام می گیرد.

لازم به ذکر است که اطلاعات مربوط به شهدای منتسب به این مادر صبور و ایثارگر بشرح زیر می باشد:

۱- شهید رمضان محمدی متولد ۱۳۴۳ فرزند حسین که در سال ۶۰ در جنوب کشور به شهادت رسید.
۲- شهیده پروین محمدی متولد ۱۳۴۵ فرزند حسین، که در سال ۱۳۶۲ در حملات موشکی به شهرستان مسجدسلیمان به شهادت رسید.
۳- جانباز ۲۵ درصد علی محمدی فرزند حسین که در سال ۵۸ در درگیری با اشرار و اصابت تیر به کتف راست مجروح گردیده است .
۴- شهید عادل محمدی نوه مرحوم حسین محمدی متولد ۱۳۵۸ که در تاریخ ۱۳۶۲/۱۰/۴ در حملات موشکی شهرستان مسجدسلیمان به شهادت رسید.
۵- شهید عمار محمدی نوه مرحوم حسین محمدی متولد ۱۳۶۱ که در تاریخ ۱۳۶۲/۱۰/۴ درحملات موشکی شهرستان مسجدسلیمان به شهادت رسید.
۶- شهیده شیرین ناصری عروس مرحوم حسین محمدی که در سال ۱۳۶۲ در حملات موشکی شهرستان مسجدسلیمان به شهادت رسید.

شایان ذکر است که بنا به اظهارات خانواده محترم شهیدان به دلیل وضعیت کنونی ویروس کرونا مراسمی برگزار نمی شود.ان شاء الله بعد از مساعد شدن شرایط  ، مراسم یادبودی در شان و  شایسته این مادر شهید با حضور عموم مردم شهید پرور مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

ریاست و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان، این ضایعه را به خانواده و بستگان ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه الهی برای روح آن مرحومه رحمت، مغفرت و علوّ درجات مسئلت دارند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*