اخبار ویژه

  • شناسه : 16155
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
  • 187 بازدید
  • ارسال توسط :
لزوم توجه مدیران دستگاهای اجرایی در خصوص رفع مشکلات روستاهای بندرماهشهر
لزوم توجه مدیران دستگاهای اجرایی در خصوص رفع مشکلات روستاهای بندرماهشهر
در جلسه کمیته برنامه ریزی بندر ماهشهر مطرح شد؛

لزوم توجه مدیران دستگاهای اجرایی در خصوص رفع مشکلات روستاهای بندرماهشهر

به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر؛ جلسه کمیته برنامه ریزی بندر ماهشهر با حضور بیرانوند فرماندار شهرستان بندرماهشهردرسالن اجتماعات برگزار گردید. درابتدا جلسه محسن بیرانوند ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان در خصوص پروژه های درحال اجرا در روستاهای شهرستان اظهارکرد::خوشبختانه به لحاظ اجرای پروژه های عمرانی در روستاها […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر؛ جلسه کمیته برنامه ریزی بندر ماهشهر با حضور بیرانوند فرماندار شهرستان بندرماهشهردرسالن اجتماعات برگزار گردید.
درابتدا جلسه محسن بیرانوند ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان در خصوص پروژه های درحال اجرا در روستاهای شهرستان اظهارکرد::خوشبختانه به لحاظ اجرای پروژه های عمرانی در روستاها به بیان و تایید استان در وضعیت بسیار مطلوبی هستیم تاکنون بیش از ۱۵روستا بهسازی وازلحاظ عمرانی توسعه یافته اند.بیرانوندافزود:انشاالله امسال تلاش میکنیم که تعداداین روستاها رابه بیش از۲۰روستابرسانیم.
وی درخصوص جاده گرگر به ایستگاه راه آهن نیزگفت:یکی ازدرخواست‌های مردم عزیز روستای گرگر احداث جاده گرگر به ایستگاه راه‌آهن بود که طی بازدیدی که استاندار خوزستان ازروستای گرگر داشتند نیز بر اجرای آن تأکیدن مودند و پیرو آن مقرر گردید که امسال با همکاری دهیاری گرگراین جاده در پروژه‌های عمرانی تعریف واجراگردد.
بیرانوند درپایان خطاب به روسای ادارات گفت:انتظاردارم که امسال روسای ادارات به دنبال جذب کامل سهم خود از کمیته برنامه ریزی استان باشند و از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.
.

.

.

 

 

 

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*